Mama trojga dzieci ważyła 130 kilogramów. Przeszła niesamowitą metamorfozę. Teraz motywuje inne kobiety

Natalie Jayne z Australii wychowuje troje dzieci i może się pochwalić niesamowitą przemianą. Ważyła 130 kilogramów, a obecnie waży 65. Jej metamorfoza jest inspiracją dla innych kobiet.

Natalie Jayne ważyła 130 kilogramów po urodzeniu trzeciego dziecka. Otyłość utrudniała jej m.in.  wychowywanie pociech. 29-latka postanowiła zmienić życie. Obecnie waży 65 kilogramów i zachwyca szczupłą sylwetką.

Mama trojga dzieci ważyła 130 kilogramów

Waga Natalie wzrastała po trzeciej ciąży, aż osiągnęła 130 kilogramów. - Nie zdawałam sobie sprawy, jak stałam się duża. Kiedy byłam w ciąży, ciągle używałam wymówki, że jestem w ciąży i jadłam, co chciałam i kiedy chciałam - powiedziała w rozmowie z "Daily Mail". Dodała, że nie mogła dobrać odpowiednich ubrań do figury, ciągle czuła się zmęczona i nie miała siły zajmować się dziećmi. 

 

Zrzuciła prawie połowę swojej wagi 

Natalie schudła dzięki zmianie stylu życia. Zaczęła być aktywna fizycznie i zdrowo się odżywiać. Pierwsze 50 kilogramów straciła dzięki ćwiczeniom i zbilansowanej diecie. Kolejne 10 kilogramów udało jej się zrzucić dzięki ćwiczeniom z trenerem personalnym. W marcu 2019 roku Natalie przeszła operację plastyki brzucha. Podczas zabiegu usunięto jej nadmiar skóry.

Ta przemiana była jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie zrobiłam w życiu. Pracowałam, żeby dostać się na scenę

- powiedziała Natalie. Mama trojga dzieci ma profil na Instagramie, na którym pokazuje swoją sylwetkę. Zachęca do zmiany stylu życia inne mamy, które zmagają się z otyłością i pomaga im schudnąć. 

 
Więcej o: