Debbie Rowe miała tylko zapewnić potomstwo Michaelowi Jacksonowi? Zaraz po ślubie zrzekła się praw rodzicielskich

Debbie Rowe została poślubiona przez Michaela Jacksona tylko z rozsądku? Para bardzo szybko wzięła rozwód, a zaraz po tym Debbie zrzekła się praw rodzicielskich. Eksperci sugerują, że miała tylko urodzić Jacksonowi dzieci.

Debbie Rowe była drugą żoną Michaela Jacksona. Ich związek od początku budził kontrowersje. Według ekspertów i znajomych gwiazdy POP ich małżeństwo miało jedynie charakter formalny. W tym samym roku, w którym wzięli ślub (w 1996), ogłosili, że spodziewają się dziecka. Zaraz potem się rozstali.

 

Debbie Rowe miała tylko urodzić dzieci Jacksonowi?

Debbie Rowe urodziła Jacksonowi dwoje dzieci: Paris i Prince'a. Niedługo po tym, jak przyszły na świat, całkowicie zrzekła się praw rodzicielskich. Niektórzy nawet twierdzą, że Debbie Rowe nie jest biologiczną matką Prince'a i Paris, a materiał genetyczny pochodził od anonimowej kobiety. Michael Jackson zawsze zaprzeczał tym doniesieniom i twierdził, że poczęli potomstwo wspólnie i naturalnie. 

Debbie Rowe i Michael Jackson wzięli rozwód w 1999 roku. Za zgodą Debbie wówczas Michael przejął opiekę nad dwójką dzieci. Dwa lata później całkowicie zrzekła się do nich praw rodzicielskich. W zamian za to otrzymała od muzyka osiem milionów dolarów oraz posiadłość w Beverly Hills.

Nie mówią do mnie mamo, bo ja tego nie chcę. Uważałam, że są na świecie ludzie, którzy powinni być rodzicami - on był jednym z nich. Zawsze był przy mnie. Zawsze, od kiedy go poznałam. Mogłam zrobić coś dla niego i to było właśnie to

- przyznała w jednym z wywiadów Debbie Rowe.

 

Opiekę nad dziećmi Michaela Jacksona po jego śmierci przejęła jego matka 

Po tym jak Michael Jackson został oskarżony o molestowanie nieletnich, Debbie Rowe ubiegała się o przywrócenie praw do Paris i Prince'a - bezskutecznie. Później, w 2006 roku znowu o to walczyła, jednak i tym razem nie odzyskała praw rodzicielskich. W 2009 roku po śmierci Michaela Jacksona sąd przyznał opiekę nad dziećmi muzyka jego matce Katherine Jackson. W sierpniu 2009 roku Rowe doszła do porozumienia z Katherine Jackson i otrzymała prawo do nadzorowanych wizyt z dziećmi. 

Więcej o: