Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córki. Fanka zauważyła zabawny szczegół

Anna Lewandowska, znów pokazała na Instagramie swoje córki. Młodsza, Laura do złudzenia przypomina na nim pluszowego króliczka.

Anna Lewandowska, żona piłkarza Roberta Lewandowskiego, jest prawdziwą królową Instagrama. Jej konto obserwują niemal trzy miliony użytkowników. Nie pozwala im się nudzić, bo bardzo często publikuje kolejne posty ze zdjęciami. Część z nich oczywiście dotyczy zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i dobrze zbilansowanej diety, ale spora część to zdjęcia rodzinne, na których pokazuje jak z córkami - trzyletnią Klarą i kilkumiesięczną Laurą oraz mężem spędza wolny czas. 

 

Laura Lewandowska: córka-maskotka

Anna Lewandowska, tak jak spora część mam małych dzieci, postanowiła wykorzystać ostatnie ciepłe dni lata i miniony weekend spędziła w plenerze. Oczywiście podzieliła się z fanami fotką, na której widać, że rodzina bawiła się doskonale. Na zdjęciu Klara, asekurowana przez mamę, trzyma w ramionach maleńką Laurę. Z kolei ta, ubrana w zabawny kombinezon z króliczymi uszami, do złudzenia przypomina maskotkę dla dzieci. Tak właśnie pomyślała jedna z fanek Anny Lewandowskiej, która napisała: "O kurczę, patrzę na zdjęcie i mówię sobie: jaką ma Klara fajną maskotkę. Dopiero po chwili patrzę drugi raz i uświadamiam sobie, że to siostra..."

Kto pokazuje twarze dzieci w mediach społecznościowych?

Anna i Robert Lewandowscy nie pokazują w mediach społecznościowych zdjęć, na których są widoczne twarze ich dzieci. Zdjęcia są tak skadrowane, żeby nie było ich widać, dziewczynki są na nich odwrócone tyłem lub skrywają za czymś buzię. W tym przypadku Klara schowała się za leżącą w jej ramionach Laurą. Podobne podejście ma tu aktorka Aneta Zając, która także nie publikuje zdjęć, na których widać twarze jej synów. Z kolei wizerunkiem wszystkich swoich dzieci chętnie dzieli się z fanami m.in.: Anna Rozenek.

Zobacz wideo Poród w wodzie: Dziecko pod powierzchnią zawraca. Co się wtedy dzieje? To kluczowy moment
Więcej o: