Małgorzata Lewińska ma czworo dzieci. Córka Hela poszła w ślady mamy

Aktorka Małgorzata Lewińska ma czworo dzieci. Mało kto wie, że jej młodsza córka Hela jest piosenkarką, która ostatnio zadebiutowała w "Dzień dobry TVN".

Dzieci Małgorzaty Lewińskiej

49-letnia Małgorzata Lewińska to polska aktorka, której popularność przyniosła rola w polskim serialu komediowym "Lokatorzy". Zagrała również jedną z głównych ról w ekranizacji powieści Żeromskiego "Przedwiośnie". 49-latka jest mamą czwórki dzieci. Pierwsze urodziła jeszcze w czasie studiów. Córka Anastazja jest owocem małżeństwa z Małgorzaty z poetą Krzysztofem Feusettem. Para rozstała się po trzech latach od ślubu.

Po paru latach celebrytka wzięła ślub z fotografem Bartoszem Mireckim. Wraz z mężem przywitali na świecie córkę Helenę oraz bliźniaki Antoniego i Franciszka. 

Kariera córki Małgorzaty Lewińskiej

Aktorka na początku kariery dwukrotnie wystąpiła na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej i została wyróżniona. Wystąpiła również w "Jak oni śpiewają" w 2007 roku. W ślady kariery muzycznej poszła jej córka Hela, która wzięła przykład z mamy. Helena od małego interesowała się muzyką. Jest ona absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia. Gra na: wiolonczeli, gitarze akustycznej oraz fortepianie. Kiedy osiągnęła pełnoletność, wyjechała do Londynu na studia. 

Niedawno Hela postanowiła wrócić do kraju, aby promować swój debiutancki singiel "Jedną nogą". Wystąpiła między innymi w "Dzień Dobry TVN". Publiczność była zachwycona. Nic dziwnego. Debiut 21-latki został uznany za "najciekawszy debiutem 2020 roku".

 

Na Instagramie "Dzień dobry TVN" fani komentowali:

"Dla mnie było pięknie",

"Cała mama",

"Gwiazda".

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"
Więcej o: