Małgorzata Rozenek odpowiada fance. Internautka pytała, która mama jest w stanie zostawić tak małe dziecko na cały dzień

Małgorzata Rozenek urodziła Henia w czerwcu. Gwiazda bardzo szybko wróciła do pracy po porodzie. Jedna z fanek zapytała, "która mama zostawia tak małe dziecko na cały dzień zabiegów i sesji". Rozenek odpowiedziała.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. W czerwcu ich pociecha przyszła na świat. Rozenek jednak nie zrezygnowała z obowiązków zawodowych i już kilka tygodni po porodzie pojawiła się na planie programu Projekt Lady. Internautki są pod wrażeniem formy celebrytki. Niektóre z nich jednak zwróciły uwagę Rozenek i pytają, czy powrót do pracy jednak nie za wcześnie.

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarz fanki

Mam córkę, która urodziła się tydzień przed pani synem i szczerze? Nie wiem, która mama karmiąca piersią trzymiesięczne dziecko jest w stanie zostawić je na cały dzień, idąc na zabiegi albo sesję zdjęciową

- napisała jedna z internautek. Małgorzata Rozenek nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. 

Każda mama, która ma laktator

- odparła. 

 

Powrót do pracy po porodzie

Kiedy wrócić do pracy po porodzie? To pytanie zadaje sobie mnóstwo kobiet. Gwiazdy mają różne zdanie na ten temat. Agnieszka Kaczorowska odkąd została mamą, do tej pory poświęca większość czasu dziecku. - Bardzo popieram i namawiam Mamuśki do tego, aby wrócić do pracy po urodzeniu dziecka. Niech to się jednak stanie dokładnie wtedy, kiedy mama poczuje, że jest gotowa i chce - napisała aktorka na Instagramie. Dodała, że niektóre kobiety uznają, że odpowiedni moment na powrót to pracy to miesiąc po porodzie, inne - dwa lata. Podzielacie jej zdanie? 

Zobacz też: Ashley Graham pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. W uberze używa laktatora. Udostępniła nagranie.

Zobacz wideo Synowie Małgorzaty Rozenek są zazdrośni o Henryczka? „Nie są nianiami”
Więcej o: