Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie dziecka na Instagramie

Blogerka modowa Maffashion i aktor Sebastian Fabijański pochwalili się zdjęciem dziecka urodzonego sześć dni wcześniej.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, znana blogerka modowa i influencerka oraz Sebastian Fabijański, gwiazda m.in. filmów Patryka Vegi i raper, 10 września zostali szczęśliwymi rodzicami. Urodził im się synek. O tym radosnym wydarzeniu poinformowali fanów publikując zdjęcia na Instagramie. Maffashion udostępniła zdjęcie swojego partnera z dzieckiem, a on z kolei opublikował fotkę synka z mamą. Pod jednym i drugim zdjęciem znalazł się ten sam, tajemniczy podpis: "BJF 10.09.20". 

 

Maffashion i Sebastian Fabijański dbają o swoją prywatność

Para opublikowała zdjęcia z synkiem sześć dni po jego narodzinach. Młodzi rodzice najwidoczniej chcieli przez te kilka dni w zupełnym spokoju i tajemnicy nacieszyć się maleństwem, zanim podzielą się ze światem szczęśliwą nowiną. Fani wciąż nie wiedzą jak nazwali synka. Możemy się tylko domyślać, że tajemnicze litery "BJF" to jego inicjały. Ciekawe, czy wybrali dla maleństwa jedno z aktualnie popularnych w Polsce imion, czy postawili na oryginalność.

 

Dzieci w polskim shiwbiznesie 

Polski showbiznes obfituje ostatnio w narodziny dzieci i kolejne ciąże. W maju przyszła na świat druga córka Anny i Roberta Lewandowskich, niedawno rodzicami zostali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Niebawem na świat przyjdzie także dziecko aktorki Barbary Kurdej Szatan. Pod udostępnionymi przez Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego zdjęciami pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami. Najlepsze życzenia dla całej trójki jako pierwsze opublikowały m.in.: Ewa Chodakowska, Natalia Siwiec, Olga Frycz, Weronika Rosati, Anna Mucha czy Katarzyna Nosowska. 

Zobacz wideo Jak zważyć noworodka? [Klinika Laktacyjna Online]
Więcej o: