Ashley Graham pokazuje, jak się zmieniło jej ciało po ciąży. Sfilmowała rozstępy

Modelka Ashley Graham osiem miesięcy po urodzeniu dziecka, pokazała fanom, jak zmieniło się jej ciało. Na swoim Instagramie wstawiła film ukazujący rozstępy.

Ashley Graham pokazała ciało po ciąży

Ashley Graham to modelka XXL, która od ośmiu miesięcy jest mamą. W mediach społecznościowych celebrytki wielokrotnie mogliśmy zobaczyć zdjęcia z ciąży, także te bardzo odważne. Na Instagramie regularnie pojawiają się również wpisy dotyczące połogu i wychowywania dziecka. Ashley dużo wypowiada się na temat swojego życia i podkreśla, że nie jest ono idealne, ale należy z niego czerpać co najlepsze. 

Niedawno 32-letnia modelka udostępniła wideo, na którym trzyma rozstępy na brzuchu w kształcie serca. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy od fanów  Graham, którzy docenili jej otwartość na zmiany ciała. Obserwatorzy napisali:

"Pierwszy obraz twojego dziecka",

"Ashley Graham dzięki tobie świat staje się lepszy",

"Muszę to zobaczyć".

Zobacz wideo Ashley Graham naśladuje swoją mamę i wykonuje jej trening sprzed lat

Modelka o akceptacji swojego ciała

Celebrytka niedawno podczas pozowania dla magazynu People została zapytana, co chciałaby, aby na zdjęciach poprawić i wyretuszować. Bez chwili zastanowienia odpowiedziała:

Nic, z wyjątkiem zacisku trzymającego tło do majsterkowania. Chcę, żeby ludzie widzieli, kim jestem, ponieważ każdy ma swoją historię.

W rozmowie z portalem Ashley dodała również, że według niej chodzi o to, aby kobiety czuły się świetnie w swojej skórze bez względu na to, kim są.

Teraz jako matka myślę, że jest to jeszcze ważniejsze, ponieważ nie jestem tylko wzorem do naśladowania dla ludzi, którzy mnie śledzą. Jestem również wzorem do naśladowania dla mojego dziecka. Teraz gdy moje ciało całkowicie się zmieniło, rozstępy i dodatkowa waga, a moje biodra i brzuch przesunęły się w nowe obszary, chcę, tylko aby kobiety wiedziały, że wszystko się zmieni, ale najważniejsze jest, aby nadal kochać siebie

- dodała modelka.

 
Więcej o: