Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie z rodziną. "Córki podobne do taty. Taki sam uśmiech"

Katarzyna Skrzynecka i jej partner Marcin Łopucki są rodzicami dziewięcioletniej Alikii. Celebrytka pokazała zdjęcie nie tylko z nią, ale także z córką Łopuckiego z poprzedniego związku, którą Skrzynecka traktuje jak własne dziecko.

Katarzyna Skrzynecka w 2018 roku w rozmowie z Galą wyznała, że wraz z partnerem długo starali się o dziecko. Przyznała, że mimo iż kilka razy poroniła, nie traciła nadziei, że kiedyś zostanie mamą. Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w 2011 roku zostali rodzicami Alikii Ilii.  Marcin Łopucki ma jeszcze dwoje dzieci, bliźniaków - Paulę i Dawida. 

Katarzyna Skrzynecka na zdjęciach z rodziną

Katarzyna Skrzynecka często chwali się zdjęciami swojej córki w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała zdjęcie z 9-latką i 25-latką, córką Łopuckiego. Rodzina chętnie spędza wspólnie czas. Pod ostatnimi fotografiami an Instagramie, Skrzynecka napisała:

W słonecznej Warszawie cudownie naładowane akumulatory z rodzinnych wakacji.

W opisie dodała tagi: miłość, rodzina, córeczki, siostry.

 

Internauci: Podobne do taty

Fani są zachwyceni urodą obydwu dziewczyn. 

Ale piękne córki.
Podobne do taty. Taki sam uśmiech.
Cudowna rodzina

- czytamy w komentarzach. Też uważacie, że Paula i Alika są podobne do taty?

 

Katarzyna Skrzynecka niedawno zdradziła znaczenie imienia córki. - Moja najukochańsza. Zaklinaczka Zwierząt. Zwierzęta Ją kochają i lgną do niej, czując Magiczną Duszę i Piękne Dobre Serce. LOVE. Imię Alikia (Aliki z greckiego) oznacza krystaliczna, szczera, szlachetna - napisała. (Katarzyna Skrzynecka zdradziła znaczenie imienia dziecka. Fani: Jest magiczna po mamie). Ilia to żeńska forma biblijnego imienia Elias. Gwiazda często pokazuje zdjęcia Alikii na Instagramie.  Zobacz: Skrzynecka wykonała swojej córce nietypowy makijaż

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan zdradziła imię dziecka. Jak się czuje w 8. miesiącu ciąży?
Więcej o: