Adrianna Daniel urodziła. Mówi szczerze o porodzie: To koszmar i nigdy więcej

Adrianna Daniel, uczestniczka 6. edycji "Top Model" po raz drugi została mamą. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z córeczką. Przy okazji zdradziła imię dziewczynki.

Adrianna Daniel jest jedną z osób, która zdobyły popularność dzięki telewizyjnemu show "Top Model". Program jest nadawany niezmiennie od 8 września 2010 roku i daje uczestnikom możliwość zaistnienia w świecie show-biznesu oraz pozwala rozwinąć skrzydła w świecie mody i modelingu. 

Adrianna Daniel urodziła

Adrianna Daniel wraz z mężem Wojciechem Danielem po raz drugi zostali rodzicami. Pierwsze dziecko, synek Igor, przyszedł na świat, kiedy modelka miała zaledwie 19 lat. Teraz chłopiec będzie miał rodzeństwo. Adrianna podzieliła się z fanami radosną nowiną za pomocą Instagrama. Opublikowała zdjęcie z maleństwem, które opatrzyła uroczym wpisem.   

Jesteśmy, całe i zdrowe. Dostałam od was tysiące wiadomości, nie wiem kiedy zdążę wszystko przeczytać i na wszystko odpisać. Bardzo wam wszystkim dziękuje za ogrom gratulacji i ciepłych słów. Rozalka 10.09.2020r 3:30, 10pkt, 3400g i 58cm szczęścia. Długo księżniczka kazała na siebie czekać, ale było warto! Oczywiście poród to koszmar i nigdy więcej. Był bardzo szybki, ale i bardzo bolesny. Dziękuję wam, że tyle was na nią czekało, jestem wzruszona

- napisała Adrianna.

 

Pod zdjęciem wzruszeni fani zamieścili mnóstwo komentarzy. Jedni gratulowali modelce, inni życzyli zdrowia. Byli też tacy, którzy zachwycali się pięknym imieniem córeczki. 

Znaczenie imienia Rozalia

Rozalia jest bardzo aktywna, niezależna i pewna siebie. Nie wiadomo, czego można się po niej spodziewać, bowiem lubi spontaniczność. Nie panuje nad emocjami. Uwielbia energiczny tryb życia. Jest bystra i towarzyska. Zaraża entuzjazmem oraz radością życia. Często zmienia towarzystwo. Niekiedy z jej winy powstają liczne nieporozumienia. Nie wiadomo do końca skąd pochodzi imię Rozalia, jednak są spekulacje, że zostało utworzone z połączenia łacińskich słów rosa, czyli róża i lilium - lilia.

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Przerwy w nagraniach "Top Model" Joanna Krupa spędza ze swoją córeczką
Więcej o: