Katarzyna Glinka pokazuje, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Fanka: A obijaj się ile wlezie

Katarzyna Glinka opublikowała post na Instagramie, w którym stwierdziła, że miewa takie dni, kiedy zwyczajnie jej się nie chce. Macierzyństwo rzeczywiście tak daje w kość?

Katarzyna Glinka jeszcze niedawno bardzo chroniła swoją prywatność. Próżno było szukać jej ciążowych zdjęć czy relacji z zachciankami przyszłej matki. Po porodzie wszystko się zmieniło. Aktorka chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia nawiązujące do macierzyństwa, bowiem jest dumną mamą dwójki dzieci. W 2012 roku przyszedł na świat syn - Filip, zaś kilka miesięcy temu aktorka serialu "Barwy Szczęścia" urodziła kolejnego potomka o imieniu Leo.

Katarzyna Glinka o macierzyństwie

Katarzyna Glinka często zwraca się do fanów na Instagramie i opowiada o rzeczywistości świeżo upieczonej mamy. W najnowszym poście zdradziła, że czasem miewa takie dni, kiedy zwyczajnie nic jej się nie chce. 

Też macie takie dni, kiedy nic wam się nie chce? U mnie to właśnie dzisiaj. Cały dzień w piżamie, właśnie wskoczyłam w dres, ale co tam, chyba mogę sobie na to pozwolić? Przecież jestem "młodą" mamą. Mogę sobie nie radzić! Ściskam wszystkie mamuśki - te ogarnięte i te nieogarnięte

- napisała Glinka.

 

Internautki zgodziły się z Kasią. Jedne sugerowały, że to pogoda, natomiast inne mówiły, że wszystko zależy od nastroju. Jedna z fanek napisała pod postem, że skoro maleństwo nie domaga się ciągłego zainteresowania, to mama faktycznie może odpocząć. 

A obijaj się, ile wlezie i dzidzia pozwala

- stwierdziła obserwatorka.

Jeszcze inna dodała:

Dziś chyba jakieś przesilenie jesienne, bo mam to samo! Tylko otworzyłam oczy i zaczęłam odliczanie do ponownego ich zamknięcia

- dodała fanka.

Katarzyna Glinka: "Instagram vs rzeczywistość"

Katarzyna Glinka jeszcze niedawno pokazała na Instagramie rzeczywistość typowej matki. Po nieprzespanej nocy opublikowała zdjęcie z maleństwem na piersi. Widać, że kobieta jest naprawdę zmęczona. Każda mama doskonale to zrozumie.

Kiedy mało sypiasz. Instagram vs rzeczywistość

- napisała na Instagramie.

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka screen Instagram / @katarzynaglinka

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"
Więcej o: