Ula Chincz w ciąży. "Dowiedziałam się na samym początku pandemii"

Ula Chincz oficjalnie poinformowała swoich fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Na Instagrama wstawiła zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym widać urocze ciążowe krągłości.

Ula Chincz to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i influencerek. Na co dzień prowadzi kanał na YouTubie o nazwie "Ula Pendatula" o tematyce lifestylowej. Chętnie doradza setek Polakom, jak zajmować się domem i ułatwić sobie życie w XXI wieku. Dziennikarka zazwyczaj publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i relacje związane z pracą. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się z fanami prywatą. 

Ula Chincz w ciąży

Urszula Chincz przekazała za pomocą Instagrama radosną nowinę o swoim stanie błogosławionym. Opublikowała zdjęcie w stylowej, czarnej sukni, która wyjątkowo podkreśliła ciążowe krągłości. Przypomnijmy, że córka legendy polskiego dziennikarstwa - Andrzeja Turskiego jest już mamą 11-letniego synka, Ryszarda. Teraz jej rodzina się powiększy. 

Nie wiem, co mam Wam napisać, więc najlepiej po prostu zobaczcie film

- napisała pod postem.

 

Na swoim kanale na YouTube zdradziła, że o ciąży dowiedziała się na początku pandemii koronawirusa.

O tym, że jestem w ciąży, dowiedziałam się na samym początku pandemii. Myślę, że wszyscy pamiętamy, jak się wtedy czuliśmy, nie wiedzieliśmy, na czym stoimy i co będzie dalej

- oznajmiła dziennikarka.

Pojawiły się też liczne obawy.

Był strach, były obawy o bliskich, ale też o pracę i o to, jak będzie wyglądała nasza codzienność. Wszyscy, żyliśmy  w takim rodzaju niepewności i to nie był dobry moment, żeby się dzielić takimi informacjami

- wyznała Ula.

Córka Andrzeja Turskiego zdradziła, że ciąża to życiowa rewolucja. 

Musiałam sobie wszystko poukładać, poplanować, poogarniać, no bo co tu dużo mówić, czeka mnie naprawdę niezła, życiowa rewolucja!

- dodała youtuberka. 

Cała redakcja edziecko serdecznie gratuluje!

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Maja Hyży opowiada o ciąży
Więcej o: