Borys Szyc jest dumny z córki. Nastolatka ma niesamowity talent

Borys Szyc ma niezwykle utalentowaną córkę. Sonia zachwyca talentem muzycznym, mając zaledwie 15 lat. Czy pójdzie w ślady ojca?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska kilka miesięcy temu powitali na świecie swojego syna, Henryka. Przypomnijmy, że nie jest to jedyne dziecko aktora, z poprzedniego związku aktor ma bowiem 15-letnią córkę. Sonia zachwyca niezwykłym talentem wokalnym i jest dumą swojego taty. Zdolności i artystyczne geny pójdą w parze z karierą muzyczną? 

Córka Borysa Szyca ma niezwykłe zdolności wokalne

Borys Szyc niejednokrotnie chwalił się swoją córką w mediach. Nic dziwnego, nastolatka ma bowiem niesamowity głos. Sonia często publikuje w mediach społecznościowych nagrania, na których wykonuje covery różnych znanych przebojów. Jej talent wokalny podziwia na Instagramie spora rzesza fanów. 

 
 

Obserwatorzy są pod wielkim wrażeniem jej talentu. Niektórzy sugerują nawet, że powinna pomyśleć o karierze muzycznej. Sam ojciec docenił starania ukochanej córki i pod ostatnim nagraniem stwierdził, że jest dumny z Sonii. Czy dziewczyna pójdzie w ślady utalentowanego ojca? 

 

Kim jest Borys Szyc?

Borys Szyc to polski aktor teatralny i filmowy. W wolnych chwilach śpiewa i jest lektorem. 41-latek pochodzi z Łodzi i jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Filmowy debiut zaliczył, kiedy zagrał w filmie "Kingsajz". Od 2001 roku jest aktorem warszawskiego Teatru Współczesnego. Występował również w takich filmach i serialach jak "Przepis na życie", "Wojna polsko-ruska" czy "Testosteron" i "Randka w ciemno". Wraz z Justyną Steczkowską nagrał piosenkę "Choć wieje, pada, grzmi". Niedługo później wydał swój debiutancki album, który zatytułowany został "Feelin' Good!". W 2008 roku prowadził program "Ranking gwiazd", który emitowany był na kanale Polsat. Jest właścicielem restauracji "Akademia".

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Premiera "Piłsudskiego". Borys Szyc komentuje swój występ w filmie
Więcej o: