Aleksandra Żebrowska opisuje pierwsze tygodnie po porodzie. "Z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar cztery razy dziennie"

Aleksandra Żebrowska na początku sierpnia urodziła trzeciego syna. Dotychczas wraz z mężem - aktorem Michałem Żebrowskim - wychowywali dziesięcioletniego Franciszka i siedmioletniego Henryka. To bardzo intensywny czas w życiu ich rodziny. Młoda mama opublikowała ostatnio bardzo szczery wpis na Instagramie.

Aleksandra i Michał Żebrowscy doczekali się trzeciego syna

Aleksandra Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Choć ostatnio nieco mniej, jej fani na pewno jej to wybaczą, w końcu zaledwie kilka tygodni temu została kolejny raz mamą! Wraz z Michałem Żebrowskim doczekała się trzeciego syna.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE: Aleksandra Żebrowska urodziła. Dała dziecku tradycyjne imię

"Biust zmieniający rozmiar cztery razy dziennie"

W ostatnim wpisie w mediach społecznościowym Aleksandra Żebrowska podzieliła się szczerym wyzwaniem, które doskonale zrozumieją wszystkie mamy.

Ostatnie tygodnie były w moim wydaniu szalenie kobiece - nie śpię, ale i tak 24h na dobę spędzam w koszuli nocnej, z umownym kokiem związanym na czubku głowy, z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar 4 razy dziennie. Od rana do nocy układam się na kanapie w dziwnych pozycjach mających ułatwić karmienie, w przerwach odpisuję na maile, a wieczorami zamiast posiłków z zalecanej kaszy jaglanej, zjadam torbę bobu i obgryzam brzegi pizzy po dzieciach.

- opisała szczegółowo jak wygląda jej dzień młoda mama.

Jeśli masz podobnie - wiedz, że jesteś wielka, wyjątkowa i dzielna.

- podkreśliła żona Michała Żebrowskiego, udzielając tym samym wsparcia wszystkim młodym mamom.

Zobacz wideo Tatiana Okupnik wspomina trudny poród.

Nikt nie wyręczy młodej mamy

Celebrytka doskonale rozumie trudy macierzyństwa. W końcu to już jej trzeci syn. Wie, że nikt nie może wyręczyć młodej mamy w wielu obowiązkach:

Czy ktoś mógłby to wszystko zrobić za Ciebie? Nikt. Niezależnie od tego czy rodziłaś naturalnie, czy karmisz piersią czy butelką, czy gotujesz obiady czy zamawiasz tę pizzę trzeci dzień z rzędu. Albo czy martwisz się, że Twoje dzieci zaczynają szkołę w środku pandemii, czy jednocześnie po cichu nie mogłaś się doczekać aż pozbędziesz się ich z domu

- kieruje słowa wsparcia do innych kobiet w podobnej sytuacji.

 

Aleksandra Żebrowska apeluje o większe zrozumienie, nieocenianie i wsparcie dla wszystkich młodych rodziców. Trudno się z nią nie zgodzić! Każdy rodzic doskonale wie, jak trudne i wyczerpujące bywają pierwsze tygodnie – a czasem i miesiące – po narodzinach dziecka.

Więcej o: