33-letnia mama czworga dzieci przeszła metamorfozę. "To dzięki miłości"

Miriam Blanco jest mamą czworga dzieci, która została porzucona przez byłego partnera z powodu "nadmiaru tłuszczu". 33-latka przeszła metamorfozę. Opowiedziała, co zainspirowało ją do zrzucenia 30 kilogramów.

Miriam Blanco z Houston w Teksasie miała bardzo niską samoocenę i nie akceptowała swojego wyglądu. Ważyła ponad 90 kilogramów. Były partner odszedł od niej, ponieważ stwierdził, że "nikt nie chce być z kimś tak grubym". 

Miriam schudła 30 kilogramów

Po tym jak Miriam została porzucona przez byłego partnera, poznała 38-letniego Jordana, który dał jej do zrozumienia, że kocha ją za to, kim jest, niezależnie od wagi. Wzięła z nim ślub. Miriam marzyła o szczupłej sylwetce, ale nie miała wystarczająco motywacji, by cokolwiek z tym zrobić - aż do września 2015 roku. Miała wtedy wypadek samochodowy, w wyniku którego przez kilka miesięcy cierpiała na ból pleców. Ostatecznie zdiagnozowano u niej przepuklinę dysku i zaproponowano operację, dzięki której ból miał ustąpić. Jednak nie było pewności, czy będzie skuteczna, a z zabiegiem wiązało się duże ryzyko. 

Poszłam do chirurga, a on powiedział mi, że jestem na to za młoda. Stwierdził, że gdybym była jego siostrą, nie chciałby, aby operacja została wykonana

- powiedziała Miriam dla "Daily Mail". Jordan zasugerował wtedy partnerce wykonanie ćwiczeń siłowych, aby wzmocnić plecy i zobaczyć, czy to pomoże.

Zapisałam się na siłownię. Byłam na początku trochę skrępowana, ponieważ wszyscy w tym miejscu wydawali się idealni. Mój mąż stwierdził, że są tutaj z tego samego powodu co ja. 'Każdy chce być lepszą wersją siebie'. I tak to się zaczęło...

- wyjaśniła. Miriam pokochała ćwiczenia i zdrowy styl życia. Schudła 30 kilogramów, a swoją sylwetkę chętnie prezentuje na zdjęciach w mediach społecznościowych. 

 

33-latka wychowuje czworo dzieci i znajduje czas na ćwiczenia

Zapracowana mama jest w najlepszej formie swojego życia. Ćwiczy codziennie, mimo że czasami pracuje na 12-godzinne zmiany, a poza tym zajmuje się domem i opiekuje czwórką dzieci: 14-letnią Jazelle, 13-letnią Alani, dziewięcioletnią Keirą i siedmioletnią Monroe. 

Jestem matką na pełny etat i znajduję czas na ćwiczenia

- powiedziała. Zapewniła, że nie ma "magicznej pigułki" na szczupłą sylwetkę. Podkreśliła jednak, że zdrowie i atrakcyjny wygląd można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy.

Utrata wagi bardzo zmieniła moje życie. Dzięki temu uczę również moje dzieci zdrowych nawyków, aby nie miały problemów

- przyznała. 

 
Zobacz wideo 10 kg i 8 centymetrów w talii mniej. Oto metamorfoza naszej redaktorki Agnieszki Matrackiej
Więcej o: