Katarzyna Cichopek pokazała wyprawkę córki. Fani zwrócili uwagę na inny szczegół. "Świetny pokoik"

Katarzyna Cichopek pokazał szkolną wyprawkę. Fani zwrócili jednak uwagę na przepiękny pokój córeczki.

Przez ostatnie tygodnie trwały liczne rozmowy na temat tego, czy dzieci wrócą do szkół w nowym roku szkolnym. Rodzice do ostatniego momentu czekali z kupnem szkolnej wyprawki dla swoich dzieci. Jedna z aktorek, Katarzyna Cichopek postanowiła pokazać fanom, jak wygląda plecak jej dziecka. Przy okazji zapytała fanów, czy cieszą się z powrotu dzieci do szkół. 

Katarzyna Cichopek pokazała wyprawkę szkolną

Katarzyna Cichopek jest przygotowana na nowy rok szkolny. 37-latka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała wyprawkę szkolną Helenki. Zdradziła, że jej córeczka rozpoczyna przygodę ze szkołą. Przy okazji wspomniała, że synek idzie do szóstej klasy. 

Już jutro moja córcia rozpocznie swoją przygodę ze szkołą, a syn to już poważna sprawa - 6 klasa. Jak ten czas szybko leci. Szykujemy plecaki, zeszyty, sportowe ubranka i buty. Kto cieszy się bardziej z rozpoczęcia roku szkolnego? Dzieci czy rodzice?

- napisała aktorka.

Fani zachwyceni wnętrzem pokoju córki Katarzyny Cichopek

Okazuje się, że prawdziwą furorę zrobiła nie sama wyprawka szkolna, a pokój Helenki, w którym zdjęcie zostało zrobione. Widzimy na nim drewniane łóżko na antresoli, a pod nim 7-latka ma miejsce do zabawy. Aktorka zdecydowała się urozmaicić przestrzeń i dodała wiszący fotel, który w szczególności spodobał się fanom. Internauci stwierdzili, że metamorfoza pokoju jest naprawdę udana.

Kasia pokaż zdjęcie tego łóżka. Bardzo mi się podoba super sprawa takie rozwiązanie, bo to chyba łóżko? U nas też 6 klasa i przedszkole
Mega świetne łóżko ma twoja księżniczka
Chciałabym zapytać o łóżko i ten fotel. Świetne połączenie!
Pokoik Pani córki jest rewelacyjny!
Łóżko świetne widzę ze metamorfoza pokoju córki się udała
Świetny pokoik

- pisali zachwyceni obserwatorzy. 

Zgadzamy się z fanami i również uważamy, ze Katarzyna Cichopek ma świetny styl. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ
Więcej o: