Karolina Małysz ma już 22 lata. Zobacz, jak zmieniła się córka słynnego skoczka

Karolina Małysz to jedyna córka Adama Małysza i Izabeli Małysz. 22-latka studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim i ma wiele pasji.

Media bacznie śledziły losy rodziny Adama Małysza, kiedy ten osiągał niebywałe rezultaty w skokach narciarskich. Teraz minęło trochę czasu, a coraz częściej w mediach słyszymy o jego jedynej córce - 22-letniej Karolinie. Dziewczynka dorastała w oczach milionów Polaków, a w dzieciństwie razem z mamą, Izabelą Małysz często pojawiała się na zawodach i wspierała swojego tatę. 

 

Karolina Małysz jest miłośniczką podróżowania

Karolina Małysz studiuje na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest miłośniczką kultury hiszpańskiej i meksykańskiej. Widać, że 22-latka uwielbia podróże, bowiem jej konto na Instagramie przepełnione jest fotografiami z najdalszych zakątków świata. Obecnie przebywa na wakacyjnym urlopie w Niemczech. Chętnie publikuje piękne zdjęcia z wyjazdu.

 

Poznawanie nowych miejsc to nie jedyne hobby 22-latki. Karolina ma bowiem duszę artystyczną i uwielbia wykonywać makijaże. Efektami swoich prac dzieli się w mediach społecznościowych.

 

Karolina Małysz: "Czułam się odizolowana"

Karolina Małysz jakiś czas temu w rozmowie z  "Dobrym Tygodnikiem" opowiedziała o relacjach ze swoim tatą, Adamem Małyszem. Wspomniała również o trudnych momentach z przeszłości. Zdradziła, że brakowało jej taty, który rzadko przebywał w domu z racji wykonywanej profesji. 

Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się odizolowana

- mówiła córka Adama Małysza.

Wyznała, że bardzo bała się o zdrowie taty, który brał udział w licznych zawodach.

Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało

- dodała 22-latka.

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Iga Świątek wykonała wyzwanie Małysza w zaskakujący sposób
Więcej o: