Anna Nowak-Ibisz wspomina sesję ciążową z byłym mężem. "Na tamte czasy była dość odważna"

Anna Nowak-Ibisz podzieliła się z fanami wspomnieniem z okresu ciąży. Pokazała okładkę z czasopisma, w którym zapozowała w towarzystwie byłego męża - Krzysztofa Ibisza.

Anna Nowak-Ibisz pokazała ciążowe zdjęcie z przeszłości

Rozpoczęcie roku szkolnego i codzienny przegląd prasy przypomniał Annie Nowak-Ibisz o przeszłości. 53-latka zdecydowała podzielić się z fanami sentymentalnym zdjęciem, na którym pozuje z byłym mężem - Krzysztofem Ibiszem. Fotografia pochodzi z sesji ciążowej i wykorzystana była na okładkę magazynu "Gala". Dziś to zdjęcie ma zupełnie inny wymiar, bowiem od tamtego momentu dużo się zmieniło. 

 

Anna Nowak-Ibisz o macierzyństwie

Anna Nowak-Ibisz podkreśla, że sesja wykonana była ponad 15 lat temu. Wówczas był to wyjątkowy czas dla pary, bowiem oczekiwali na pierwsze dziecko. Zdradza, że macierzyństwo to najpiękniejsza przygoda jej życia i dodaje, że syn Vincent już rozpoczął edukację w pierwszej klasie liceum.

Świat żył w wolniejszym tempie, a przede mną była najpiękniejsza przygoda mojego życia - macierzyństwo. Nasz syn nie został Pitulkiem, ani Hektorem, dostał wyjątkowe jak na tamte czasy imię - Vincent, a jutro pójdzie do pierwszej klasy liceum

- wyjaśnia Anna Nowak-Ibisz.

Mimo tego, że małżeństwo nie przetrwało próby czasu, to partnerzy pozostali w dobrych relacjach. 

Czas pędzi nieubłaganie! Nie wiedziałam jeszcze, co życie mi przyniesie, byłam pełna optymizmu, wiary i nadziei, odważnie patrzyłam w przyszłość

-dodała aktorka. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem
Więcej o: