15 urodziny Honey Boo Boo. Tak teraz wygląda dziecięca miss

Honey Boo Boo to amerykańska dziecięca miss. Stała się popularna dzięki udziale w amerykańskim reality-show "Toddlers and Tiaras". Był to program, w którym opowiadano historie małoletnich dziewczynek, które ubrane w bogatozdobione stroje, ze sztuczną opalenizną i w makijażu wychodziły na scenę, wypychane przez swoje matki. Show spotkał się z krytyką mediów i od kilku lat nie jest już emitowany. Z czasem dziewczynka zaczęła mieć problemy emocjonalne oraz z nadwagą. Jak dziś wygląda celebrytka? Właśnie skończyła 15 lat!

Początki kariery i trudne dzieciństwo Honey Boo Boo

Alana Thompson znana publiczności – przede wszystkim amerykańskiej – jako Honey Boo Boo występowała w reality show "Toddlers and Tiaras". Towarzyszyła jej matka, June Shannon. Dziewczynka miała olbrzymią charyzmę i szybko skradła serca widzów.

Z czasem jednak pojawiły się problemy. Mała miss szybko straciła swoją naturalność. Wdzięk przykrywano ciężkim makijażem, a ona sama zaczęła mieć kłopoty z wagą. Nie pomogła jej trudna sytuacja z mamą, która kontrolowała jej karierę. Bardzo kontrowersyjnym zachowaniem June Shannon, które obiegło media na całym świecie, było zmuszanie dziecka do picia napojów energetycznych przed każdym wyjściem na scenę.

 

Rodzina dziewczynki wystartowała też z własnym programem "Here Comes Honey Boo Boo". Reality show pokazywało codzienne życie małej miss. Szybko jednak zostało zdjęte z anteny, ponieważ wypłynęły informacje o molestowaniu seksualnym siostry głównej bohaterki. Przestępstwa miał się dopuścić partner matki dziewczynek.

Zobacz wideo "Miss Americana" - 31 stycznia premiera dokumentu o Taylor Swift. Osobista historia kulis sławy

Honey Boo Boo ma już 15 lat

Honey Boo Boo już nie jest małą dziewczynką. Niedawno obchodziła piętnaste urodziny. Wciąż jest celebrytką – występuje w programie stworzonym wraz z mamą "Mama June – from not to hot". Motywuje Amerykanów do zdrowego stylu życia i sama stara się osiągnąć wymarzoną wagę.

Podczas kilku sezonów tego programu pojawiały się kolejne skandale z udziałem rodziny gwiazdy. Najgłośniejszą sprawą było zatrzymanie mamy Honey Boo Boo za posiadanie narkotyków.

Na zdjęcia w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak dziś wygląda mała miss.

 

Honey Boo Boo uczciła urodziny na Instagramie

Honey Boo Boo, czyli Alana Thompson, podzieliła się z fanami na Instagramie prezentami, które otrzymała w dniu urodzin. Grupa Sorellé wysłała Honey Boo Boo spersonalizowany film, w którym zaśpiewali gwiazdce Happy Birthday.

Jestem bardzo podekscytowany, że właśnie dostałem wideo z okazji urodzin od @sorellemusic !!! Ja ich kocham! Dziękuję

- napisała.

 

Piętnastolatka została obsypana też przez fanów życzeniami zdrowia i szczęścia. Oby wszystko się spełniło!

Więcej o: