Maffashion pokazała ciążowy brzuszek. Inne gwiazdy oferują pomoc. "Gdybym mogła cokolwiek dla ciebie zrobić, to pisz"

Maffashion w końcu potwierdziła, że jest w ciąży. 32-latka opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowymi krągłościami.

Blogerka Maffashion, czyli Julia Kuczyńska od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Media interesują się jej życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Nic dziwnego, że liczne plotki o stanie błogosławionym blogerki wzbudzały wiele emocje. Julia i jej partner, Sebastian Fabijański długo milczeli i nie komentowali licznych doniesień. W końcu jednak para postanowiła rozwiać wątpliwości dotyczące ciąży. 

Maffashion w ciąży

Na swoim Instagramie zamieściła subtelną czarno-białą fotografię, na której eksponuje ciążowe krągłości. Zdjęcie podpisała emotikonką serca i oznaczyła swojego ukochanego - Sebastiana Fabijańskiego. 

 

Maffashion chce chronić swoją prywatność

Jak się okazuje Maffashion jest już w ósmym miesiącu ciąży. Jeden z informatorów portalu "Plejada" stwierdził, że blogerka nie zamierza chwalić się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Zdradza, że 32-latka przez ostatnią dekadę niemal nie rozstawała się z telefonem i jest już tym zwyczajnie zmęczona. Teraz zaczyna nowy etap w życiu i chce przeżyć go na własnych, nowych warunkach.

Maffashion jest zadowolona i szczęśliwa, przygotowuje się do narodzin pierwszego dziecka. Ciąża to punkt zwrotny w jej życiu. Obiecała sobie, że tym razem będzie to coś dla niej i jej partnera. Zbyt długo dzieliła się szczegółami z życia prywatnego

- dodaje informator dla portalu "Plejada". 

Niedługo później Sebastian Fabijański opublikował podobne zdjęcie ukochanej i podpisał je krótko, lecz bardzo czule. 

Oni. Miłość.
 

Jedni gratulują, inni oferują pomoc

Fani zgromadzeni pod postem z radosną nowiną chętnie gratulowali przyszłym rodzicom. 

A ja coś widziałam, że taka się promienna zrobiłaś ostatnio! Już wiadomo dlaczego
Gratulacje Maff
To korzystaj z ciszy, gratulacje, a odnośnie story jesteś przykładem, że kropla drąży skałę. I nie ważne, że psy szczekają, ważne, że karawana jedzie dalej

- pisali internauci. 

Dłużni nie pozostali dumni znajomi z branży. Ciepłe słowa przekazały takie gwiazdy jak: Julia Wieniawa, Dawid Kwiatkowski, Magda Bereda, Joanna Koroniewska, Olga Frycz. Blanka Lipińska czy Barbara Kurdej-Szatan, która już sama niedługo urodzi. 

Z kolei Mama Ginekolog, Nicole Sochacki-Wójcicka zapewniła, że Julia zawsze może na nią liczyć, gdyby potrzebowała pomocy. 

Gratulacje! Julia, gdybym mogła cokolwiek dla ciebie zrobić, to pisz śmiało. W czymkolwiek pomóc. Służę też wyprawką, ale nie chce się narzucać. Jestem pewna, że ten nowy etap w życiu tylko doda ci Powera

- dodała Mama Ginekolog. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Maffashion za chwilę będzie mamą, a jakim ona była dzieckiem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.