Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Zdradził oryginalne imię dziecka

Michał Wiśniewski już niedługo powita na świecie dziecko. Lider zespołu "Ich Troje" podzielił się z fanami na Instagramie nagraniem z USG.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem

Plotki o ciąży tajemniczej ukochanej gwiazdora pojawiły się już kilka miesięcy temu. Oboje jednak konsekwentnie milczeli, a nawet... dementowali owe doniesienia. Przypomnijmy, że kiedy redaktor naczelny Plejady, Marcin Cejrowski w programie "Kwarantanna Live" zapytał Wiśniewskiego wprost, czy on i jego obecna żona, spodziewają się dziecka, muzyk zaprzeczył, mówiąc:

Nie, niestety. Niestety, bo ja się dzieci nie boję

- wyjaśnił Wiśniewski. 

Teraz zmienił jednak zdanie i pochwalił się nagraniem z USG, na którym widać jego nienarodzonego maluszka. Przy okazji zdradził też imię dziecka i dodał kolejno cyfry, co wskazuje, że już nie może doczekać się i odlicza do porodu.

 

Michał Wiśniewski wybrał nietypowe imię dla dziecka

Wokalista zespołu  pochwalił się pod postem imieniem dla dziecka, jakie wybrali z partnerką - "Falco Amadeus". Fani są zaskoczeni wyborem imienia dla synka. Możemy tylko przypuszczać, przyszły tata postanowił złożyć hołd austriackiemu wokaliście, Falco, którym od lat się inspiruje. Artysta znany jest jako autor utworów, takich jak "Der Kommissar" czy "Rock Me Amadeus" - czyli drugie imię przyszłego dziecka Wiśniewskiego. 

Michał Wiśniewski wyłączył opcję komentowania wpisu, na którym to podzielił się z fanami radosną nowiną. Internauci nie będą mogli złożyć parze szczerych gratulacji. Zapewne chciał uniknąć krytyki i niepotrzebnych dyskusji, które z pewnością miałyby miejsce.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał nagranie z USG

Przeczytaj także:

Więcej o: