Jak wyglądają dzieci Natalii Kukulskiej? Czy pójdą w ślady uzdolnionych rodziców?

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci. Dzieci są bardzo podobne do piosenkarki. Okazuje się, że poszły w ślady artystycznych rodziców.

Natalia Kukulska to piosenkarka i szczęśliwa mama trójki dzieci: 20-letniego Jana Dąbrówki, 15-letniej Anny Dąbrówki i 3-letniej Laury Dąbrówki. Mężem Natalii i ojcem dzieci jest perkusista, Michał Dąbrówka. Najmłodsza z dzieci, Laurka jest oczkiem w głowie wszystkich domowników. Starsze rodzeństwo chętnie się nią opiekuje. 

Dzieci Natalii Kukulskiej

Mimo tego, że Natalia konsekwentnie chroni prywatności swoich dzieci, to od czasu do czasu pokazuje z nimi zdjęcia w mediach społecznościowych. Fani co raz komplementują zdjęcia rodziny. Ostatnio nawet podzieliła się zdjęciem z rodzinnego archiwum z 2017 roku, na której pozuje wraz z córką i mężem. To właśnie w ten sposób chciała uczcić trzecie urodziny dziewczynki. 

Wielka radość i święto od 3 lat! Laurka - nasza miłostka najmłodsza. Zdjęcie co prawda z sierpnia 2017, ale oddaje to co czujemy idealnie

- napisała Kukulska pod zdjęciem. 

 

Czym zajmują się na co dzień dzieci Natalii Kukulskiej?

Janek, najstarszy syn Natalii Kukulskiej poszedł w ślady uzdolnionych rodziców i związał się z muzyką. Podobnie jak tata gra na perkusji, uczył się nawet w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Jak się okazuje, nie jest to jedyne hobby. 20-latek uwielbia rysować. Swoje prace chętnie publikuje w Internecie. Posiada nawet specjalny profil, na którym pokazuje projekty. Z kolei Ania na co dzień chodzi do szkoły. Mimo młodego wieku już widać u niej artystyczne geny. Nastolatka uwielbia śpiewać i tańczyć, a my zastanawiamy się, czy będzie następczynią swojej mamy? Najmłodsza z dzieci - Laura ma dopiero 3 lata, a na rozwój kariery musimy jeszcze poczekać. 

 

Jan Dąbrówka - syn Natalii KukulskiejJan Dąbrówka - syn Natalii Kukulskiej screen Instagram / @natalia.kukulska

Natalia Kukulska na evencie z dziećmi

Jan Dąbrówka i Anna DąbrówkaJan Dąbrówka i Anna Dąbrówka KAPIF

 
 
Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Przeczytaj także:

Więcej o: