Agata i Piotr Rubikowie cieszą się, że dzieci wracają do szkół. "Najgorsze, co może spotkać dzieci, to nauczanie zdalne"

Agata i Piotr Rubikowie w rozmowie z Plotkiem przyznali, że cieszą się z powrotu dzieci do szkoły. "Najgorsze, co może spotkać dzieci, to nauczanie zdalne" - mówią i dodają, że nie mają obaw, że zakażą się w szkole koronawirusem.

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Wielu rodziców ma wątpliwości, czy dzieci w czasie epidemii powinny tak szybko wrócić do szkół. Na temat powrotu dzieci do szkoły wypowiedziała się również Agata Rubik i jej mąż Piotr Rubik.

Agata i Piotr Rubik cieszą się z powrotu dzieci do szkoły

Modelka Agata Rubik jest żoną kompozytora Piotra Rubika, mamą Heleny i Alicji. Chętnie pokazuje na Instagramie, jak wygląda codzienne życie rodziny. Ostatnio para w rozmowie z Plotkiem powiedziała:

Bardzo się cieszymy, że dzieci wrócą do szkół. Najgorsze, co może spotkać dzieci, to nauczanie zdalne. Nie mamy żadnych obaw, że zakażą się w szkole koronawirusem. Tak samo mogą się zakazić w sklepie, pociągu, autobusie czy gdziekolwiek. To nie ma żadnego znaczenia, gdzie się zakazimy, więc szkoda sobie niszczyć życie na zastanawianie się, co by było gdyby.

Piotr Rubik natomiast na swoim Instagramie napisał: 

Wreszcie razem. Będzie można odpocząć od imprez. Jeszcze tydzień i szkoła! Dobrze, że wszyscy wypoczęci i akumulatory naładowane.
 

Powrót dzieci do szkoły

Na stronie GIS możemy przeczytać, jakich procedur należy przestrzegać, aby powrót do szkół naszych dzieci był bezpieczny. 

Wytyczne zawierają zalecenia związane m.in. z: organizacją zajęć w szkole, wydawaniem posiłków, higieną, czyszczeniem, dezynfekcją pomieszczeń i powierzchni, postępowaniem w przypadku podejrzenia zakażenia u uczniów i pracowników szkoły.

Zobacz wideo Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"
Więcej o: