Córka Joanny Kurowskiej pokazała odważne zdjęcia i nagrania. Aktorka: To wstrętne

Zofia Świątkiewicz chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnie poczynania surowo skomentowała jej mama, Joanna Kurowska.

19-letnia córka Joanny Kurowskiej

Zofia Świątkiewicz przyszła na świat w 2001 roku i jest jedyną córką aktorki Joanny Kurowskiej i zmarłego przed laty Grzegorza Świątkiewicza. 19-latka zaliczyła już swój pierwszy filmowy debiut. Razem z Joanną Kurowską zagrała w serialu "O mnie się nie martw". Jest bardzo wyrazistą osobą, a jej instagramowy profil śledzi ponad 3,8 tys. użytkowników. Często zamieszcza nietypowe zdjęcia, które na pierwszy rzut oka są wręcz przerażające. Może z takim hobby powinna pomyśleć o studiach na Akademii Sztuk Pięknych?

 

Zofia Świątkiewicz szokuje TikToku

Zosia przyciąga uwagę internautów dzięki oryginalnemu prowadzeniu swojego konta na TikToku. Cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży. 19-latka omawia na nim swoje "kontrowersyjne" i nietypowe zdjęcia, a przy tym nagrywa reakcję oburzonej mamy. Ostatnio na jednym z dodanych przez nią filmików wystąpiła sama Joanna Kurowska. Córka poprosiła mamę, aby skomentowała zdjęcie jej twórczości. Z pewnością nie takiej opinii spodziewała się Zosia. 

Okropne, obrzydliwe, wstrętne! Nie wiadomo, kto to jest i ten ktoś, kto siedzi tam na schodach, jest ohydny

- oceniła Kurowska.

Wygląda na to, że już niedługo będzie o niej głośniej w show-biznesie. Jak myślicie, czy pójdzie w ślady uzdolnionej mamy?

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Joanna Kurowska ocenia zdjęcia córki na Instagramie
Więcej o: