Zofia Zborowska o powiększeniu rodziny. "Planować to możesz urlop, dziewczynko"

Zofia Zborowska została zapytana w mediach społecznościowych o powiększenie rodziny. Zirytowana 33-latka odpowiedziała konkretnie i rzeczowo.

Zofia Zborowska jest córką znanego aktora Wiktora Zborowskiego. 33-latka skończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Pracuje jako aktorka, niedawno uczestniczyła też w muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2019 roku poślubiła siatkarza - Andrzeja Wronę. Para chętnie dzieli się z fanami wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Ostatnio internauci zapytali aktorkę o plany związane z powiększeniem rodziny. Zosia ostro zareagowała. 

Zofia Zborowska o powiększeniu rodziny

Celebrytka była wyraźnie zniesmaczona i nie kryła swojej irytacji. 

Planować to możesz urlop, dziewczynko

- odpowiedziała. 

Jedna z obserwatorek postanowiła zapytać, dlaczego 33-latka unika tematu. Całe zamieszanie skończyło się konfrontacją, na którą Zosia odpowiedziała bardzo konkretnie i rzeczowo. 

Ja na przykład, jeśli kogoś nie znam bardzo dobrze, to nie zapytam go o to, czy chce mieć dzieci albo dlaczego ich nie ma. Jest to dla mnie absolutny szczyt braku kultury. W XXI wieku kwestia "posiadania" dzieci jest tak cholernie indywidualną i prywatną sprawą, że aż mnie krew zalewa, jak widzę tego typu wiadomości do mnie albo do moich koleżanek

- napisała aktorka na Instastory. 

Zosia Zborowska o planowaniu dzieciZosia Zborowska o planowaniu dzieci https://www.instagram.com/zborowskazofia

Zborowska o powodach

Zosia w dalszej części swoich rozważań wymieniła powody, dla których może nie mieć dziecka lub zwyczajnie nie chcieć być matką. Uznała, że jest ich tysiące i zaapelowała, aby internauci następnym razem przemyśleli pytania, które jej zadają. 

Może nie chcę mieć dzieci? Może nie mogę? Może nie stać mnie na in vitro, więc moje marzenie nigdy się nie spełni? Może poroniłam i boję się podjąć kolejną próbę? Może mój partner/partnerka nie chcą, a ja chcę i jest to dla mnie bardzo bolesne? Może staram się od wielu miesięcy i nam nie wychodzi? Może jestem chora i boję się, że moje dziecko odziedziczy chorobę?

W podsumowaniu dodała, że bardzo przykre jest to, że to kobiety mają pretensje i zadają tak niestosowne pytania.

Zobacz wideo Zofia Zborowska zdenerwowana po pytaniu o powiększenie rodziny

Przeczytaj także:

Więcej o: