25-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła na ulicy

Maria Guadalupe nie wiedziała, że jest w ciąży. Jej dziecko niespodziewanie przyszło na świat. Ta historia wprawia w osłupienie.

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Ten przypadek pokazuje, że wszystko się może zdarzyć. Młoda kobieta nie zdawała sobie sprawy, że jest w stanie błogosławiony. Zaczęło się od niewinnego spaceru z przyjacielem. Zaraz później dziecko wylądowało na chodniku. To niezwykle szokująca historia. 

Kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży

Maria Guadalupe z Meksyku spacerowała ze swoim przyjacielem po kolonii Los Bordos w gminie Ecatepec. Nic nie wskazywało na to, że 25-latka za chwilę urodzi dziecko. W pewnym momencie poczuła jednak, że natychmiast musi skorzystać z toalety. Zanim tam dotarła, uświadomiła sobie, że jest w ciąży. Chwilę później zaczęła rodzić. Noworodek podczas rozwiązania spadł z wysokości 40 cm, uderzając przy tym głową o ziemię. Na szczęście jak się okazało, nic mu się nie stało. Poród okazał się na tyle szybki, że nie było szans, aby wezwać karetkę pogotowia.

Niedługo po całym zdarzeniu dotarli sanitariusze z Ecatepec Civil Protection. Mimo tego, że poród mógł być potencjalnie zagrażający życiu, to matka wraz z noworodkiem czuły się naprawdę dobrze. Maria, przyznała lekarzom, że cała sytuacja delikatnie mówiąc, ją zaskoczyła. 

Inny przypadek niespodziewanej ciąży w wannie

Bretania przez kilka miesięcy miewała różne dolegliwości. Najczęściej pojawiały się wymioty i bóle brzucha, lecz sama sobie tłumaczyła to, jako problemy trawienne. Nie spodziewała się, że może być w ciąży, bowiem przez cały czas miała miesiączkę. Pewnego dnia ból brzucha był naprawdę dokuczliwe, jej mama poradziła, aby córka weszła do wanny w celu złagodzenia bólu. Chwilę później okazało się, że kobieta rodzi. Noworodek ważył 2200 g i miał 52 cm długości. 

Przeczytaj także: 

Zobacz wideo Ginekolog: "Poród naturalny wymaga wcześniejszego przygotowania"
Więcej o: