Anna Lewandowska z córkami kibicują Robertowi Lewandowskiemu. "Wy się o chłopca postarajcie..."

Robert Lewandowski zawsze może liczyć na wsparcie Anny Lewandowskiej i swoich córek. Trenerka tym razem zamieściła uroczą fotografię, na której kibicuje mu z Klarą i Laurą. Pod zdjęciem pojawiła się masa komplementów.

Robert Lewandowski królem strzelców Ligi Mistrzów 2020

W niedzielę wieczorem Robert Lewandowski wraz z drużyną Bayern Monachium zdobył mistrzostwo Ligi Mistrzów. Piłkarze z niemieckiego klubu zwyciężyli po zaciętym pojedynku z Paris Saint Germain. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 i choć Lewy nie strzelił bramki, to zaliczył bardzo udane spotkanie. Okrzyknięto go królem strzelców, bowiem podczas rozgrywek Ligi Mistrzów strzelił aż 15 bramek. Niestety, jako że w okresie pandemii mecze rozgrywane są bez publiczności, Ania nie kibicowała mężowi z trybun. Dumna żona, wspierała go jednak wirtualnie. 

 

Anna Lewandowska kibicuje mężowi

Robert Lewandowski nie raz podkreślał, że swoje sukcesy zawdzięcza nie tylko ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom, ale i wsparciu swojej żony. Anna Lewandowska na co dzień obraca się w sportowym towarzystwie, sama jest trenerką personalną, a dzięki temu jeszcze bardziej potrafi zrozumieć potrzeby piłkarza. Lewy zawsze może liczyć na wsparcie ukochanej i córeczek. Podobnie było podczas meczu Bayernu Monachium z Paris Saint Germain. Ania opublikowała uroczą fotografię z córkami. Dziewczynki pozują w koszulkach drużyny taty. 

 

Fani zachwyceni zdjęciem. "Najsłodsze zdjęcie świata"

Pod wzruszającym zdjęciem pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Internauci zamieścili wiele komplementów w stronę dziewczyn oraz zapewnili, że trzymają kciuki i są dumni z kapitana reprezentacji Polski. Koleżanki z show-biznesu również okazały wsparcie dla rodziny Lewandowskich zapewniając, że trzymają kciuki.

Trzymamy kciuki

- oznajmiła Marina Łuczenko-Szczęsna.

Powodzenia Ślicznoty

- napisała Edyta Litwiniuk.

Najlepsze kibicki

- dodała Paulina Krupińska.

Z kolei na komentarz zawierający serię pozytywnych emotikonek zdecydowała się Małgorzata Kożuchowska, Natalia Szroeder, Kinga Rusin i siatkarze - Andrzej Wrona wraz z Piotrem Nowakowskim. 

 

Internauta: "Wy się o chłopca postarajcie..."

Z kolei jeden z fanów żartobliwie zasugerował, aby Lewandowscy postarali się o kolejne dziecko, tym razem chłopca. Mężczyzna dodał, że potrzebujemy piłkarza z genami Roberta. 

Wy się o chłopca postarajcie, bo reprezentacja potrzebuje solidnego piłkarza przyszłości

- napisał pod zdjęciem.

Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikToku

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA