Maciej Dowbor pochwalił się zdjęciem z córką. Wiadomo, co łączy dziewczynkę z babcią

Maciej Dowbor pozuje z córką. Przy okazji zdradził, że 11-latka ma podobny kolor włosów do babci, Katarzyny Dowbor. Fani gratulują fantastycznej relacji z dziewczynką.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Maciek jest prezenterem telewizyjnym, a Joanna aktorką. Razem tworzą świetny, medialny duet. Małżeństwo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. W związku z izolacją spowodowaną pandemią koronawirusa Dowborowie postanowili zapewnić rozrywkę swoim fanom. Stworzyli wideokonferencje na Instagramie, które nazwali "Domówka u Dowborów". Gościli u nich m.in. Barbara Kurdej-Szatan z mężem, Magda Gessler, Antoni Królikowski czy Małgorzata Kożuchowska. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a para zdobyła nawet nagrodę w Plebiscycie Gwiazdy Plejady 2020 w kategorii "Gwiazda Sieci".

Maciej Dowbor pochwalił się starszą córką

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są dumnymi rodzicami dwójki dzieci: 11-letniej Janiny i 2-letniej Heleny. Celebryci chronią prywatność swoich dzieci i nie pokazują ich twarzy na zdjęciach, które publikują w mediach społecznościowych. Ostatnio Maciej zrobił jednak wyjątek i pochwalił się fotografią z córką. Przy okazji dodał, że Janka odziedziczyła kolor włosów po znanej babci, Katarzynie Dowbor.

Pewnie zastanawiacie się, co to za tajemnicza kobieta tuli się do mnie i dlaczego nie jest to jasna blondyna?! Spoko spoko - wszystko na pełnym legalu. 

Maciej podzielił się z fanami refleksją na temat tego, jak szybko dzieci dorastają. W żartobliwy sposób dodał, że mimo iż czuję się już "stary" to wciąż atrakcyjny. 

Dopiero na tym zdjęciu widzę, jak szybko ten czas leci. Podobno najbardziej jego upływ widać po naszych dzieciach. Ciekawe kiedy ten rudzielec nie będzie już tak chętnie się kleił do ojca - bo to obciach, bo znajomi patrzą, bo chłopak. Na szczęście na razie wciąż STARY jest choć trochę atrakcyjny.

Fani błyskawicznie skomentowali fotografię. Prezenter telewizyjny otrzymał mnóstwo komplementów. Internauci pogratulowali cudownej relacji z córką.

Jesteś świetnym ojcem. Myślę, że zawsze będziecie blisko.
Córeczki tatusia pozostają nimi do końca.
Fajny tata to nigdy obciach
Najpiękniejsza relacja to ojciec i córka. A Janka ma śliczny kolor włosów. Niedługo się Maciek nie odpędzisz od adoratorów

- pisali obserwatorzy.

Przeczytaj także:

Więcej o: