Małgorzata Trzaskowska o powrocie dzieci do szkół. "Nie boicie się Państwo puszczać dzieci do szkół?"

Małgorzata Trzaskowska jest żoną prezydenta Warszawy oraz mamą dwójki dzieci. Opublikowała post w mediach społecznościowych, gdzie opowiedziała o obawach związanych z powrotem dzieci do szkół.

Małgorzata Trzaskowska jest żoną prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który w ostatnich wyborach ubiegał się o fotel prezydenta Polski. Kilkanaście tygodni temu zdecydowała się, założyć profil na Instagramie. Uznała, że wyborcy powinni lepiej poznać żonę kandydata na prezydenta RP. Dzięki jej aktywnościom w mediach społecznościowych mogliśmy poznać poglądy na pewne sprawy oraz zobaczyć kulisy życia rodzinnego. Chociaż ostatecznie Rafał Trzaskowski nie wygrał wyborów, to media wciąż uważnie przyglądają się jego rodzinie. 

 

Małgorzata Trzaskowska o obawach w związku z powrotem dzieci do szkół

Małgorzata Trzaskowska zamieściła wpis w mediach społecznościowych, w którym postanowiła zwierzyć się obserwatorom ze swoim przemyśleń dotyczących przyszłości edukacji jej dzieci w dobie pandemii koronawirusa.

Niedługo koniec wakacji, dzieci już teraz przeżywają swój powrót do szkoły, moja córka czekała na spis podręczników do drugiej klasy liceum, pojawił się wczoraj.

Zdradziła, że w tym roku cała rodzina Trzaskowskich z niepokojem czeka na zbliżający się początek szkolnych zajęć. Kobieta skierowała do internautów serię pytań, które nurtują niejednego rodzica przed rozpoczęciem roku szkolnego. 

Po tak długiej przerwie wszystkim towarzysza emocje, jak to będzie? Czy uda się normalnie rozpocząć rok szkolny? Czy jesień będzie bezpieczna? Czy pandemia znowu zmusi nas wszystkich do izolacji i dużego zamieszania w życiu codziennym?

Mimo trudnych okoliczności Trzaskowska z optymizmem patrzy w przyszłość. 

Trzymam kciuki, aby nam wszystkim, naszym rodzinom ta druga część roku ułożyła się szczęśliwie.

Czy podzielacie obawy Małgorzaty Trzaskowskiej?

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski po spotkaniu z Andrzejem Dudą: Te wybory nie były równe
Więcej o: