Maja Hyży pozuje miesiąc po porodzie w stroju kąpielowym. "Najpiękniejsza kobieta, jaką miał ten kraj"

Maja Hyży niedawno po raz trzeci została mamą. Ostatnio opublikowała zdjęcie w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Fani są zachwyceni figurą trzydziestolatki.

Maja Hyży jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Ostatnio urodziła córeczkę, która otrzymała imię Antosia. Chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych macierzyńskimi historiami. 

Maja Hyży urodziła trzecie dziecko

Maja Hyży długo utrzymywała w tajemnicy powiększenie się jej rodziny. Dopiero w szóstym miesiącu ciąży zdecydowała się podzielić z fanami radosną nowiną. Pod koniec kwietnia opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym zaprezentowała ciążowe krągłości.

Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną. Spodziewamy się maluszka. Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od aniołów - jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie

- napisała w poście. 

 

Kiedy córeczka Antosia przyszła na świat wówczas dumna mama wciąż była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dawała fanom do zrozumienia, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie. 

Maja Hyży w stroju kąpielowym miesiąc po porodzie

Maja Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w jednoczęściowym stroju kąpielowym, zaledwie miesiąc po porodzie. Przy okazji reklamuje pewien suplement diety. Pod postem odniosła się do suplementacji podczas karmienia piersią, o którą fani niejednokrotnie pytali świeżo upieczoną mamusie. 

 

Fanka: "Najpiękniejsza kobieta, jaką miał ten kraj"

Maja jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zebrała pokaźną liczbę obserwatorów. Internauci chętnie komplementują zdjęcia kobiety. Pod najnowszym zdjęciem fani nie mogli wyjść z podziwu na widok imponującej figury młodej mamy, która urodziła dziecko w połowie ubiegłego miesiąca. Jedna z obserwatorek wyznała, że Maja jest najpiękniejszą kobietą w kraju. Trzeba przyznać, że to naprawdę miły komplement. 

Bardzo ładnie wyglądasz. Aż szok, że rodziłaś dopiero w zeszłym miesiącu. Twoja sylwetka prezentuje się fenomenalnie!
Kochana Maju jesteś przepiękna kobieta! Uwielbiam twój styl.
Jaka piękna!

- dodali fani. 

Z kolei inna fanek zwróciła uwagę na nietypową urodę Majki. Przyznała, że jest dość egzotyczna.

A ja się zastanawiam, po kim masz taką piękną egzotyczną urodę? Może jakieś niekoniecznie polskie korzenie?

- napisała internautka.

A wy, jak myślicie?

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Maja Hyży o nadprogramowych kilogramach w ciąży: "Jestem za szczupła"
Więcej o:
Copyright © Agora SA