Małgorzata Rozenek pozuje z gołym brzuchem w skąpym stroju sportowym. "Ciało i forma pierwsza klasa"

Małgorzata Rozenek wraca do formy sprzed ciąży. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z treningu, na którym pozuje w skąpym stroju sportowym. Odsłoniła brzuch zaledwie dwa miesiące po porodzie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali swoje dziecko na świecie na początku czerwca. Celebryci starali się o pociechę od około trzech lat. Ostatecznie udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in-vitro. 

Małgorzata Rozenek wraca do formy sprzed ciąży

Małgorzata Rozenek jeszcze niedawno przyznała, że przytyła w ciąży ponad 20 kg. Szybko postanowiła popracować nad swoim ciałem i wrócić do aktywności fizycznej po ciąży, pod okiem trenerki personalej - Lidii Wierzbowskiej, z którą od lat utrzymuje kontakt. Prezenterka chętnie publikuje zdjęcia z treningów, które okrasza ciekawymi wpisami ze swoimi odczuciami. Ostatnio zaskoczyła fanów nietypową czynnością. Okazało się, że Małgosia stawia na różnorodność. Postanowiła pojeździć na wrotkach.

Różnorodność w treningu. Ciało i umysł potrzebuje różnych form ruchu! Dziś wrotki, a co przyniesie jutro?
 

Wybrała biały, obcisły strój do ćwiczeń. Trzeba przyznać, że biel często eksponuje dodatkowe niedoskonałości. W tym przypadku jest jednak zupełnie inaczej. Figura celebrytki jest naprawdę rewelacyjna, a efekty współpracy z trenerką personalną są widoczne gołym okiem. Determinacja w tym przypadku zdecydowanie się opłaciła.  

Fanki o figurze Małgorzaty Rozenek

Fanki nie mogą uwierzyć, że Małgosia zaledwie po dwóch miesiącach od urodzenia dziecka wygląda tak dobrze. Zamieściły liczne komplementy pod zdjęciem. 

Podziwiam za determinacje, później ludzie myślą, że same operacje i już będzie ok, a żeby być w formie fizycznej i psychicznej potrzeba dużo pracy!
Ale chudzinka już.
Super figura, tak szybko po porodzie!
Ciało i forma pierwsza klasa.
Mega! Już i tak widać duża różnice w formie! Przepięknie!

- pisały obserwatorki na Instagramie.

Gratulujemy wytrwałego dążenia do zamierzonego celu!

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"
Więcej o: