Radosław Majdan pokazał zdjęcia z dzieckiem. "Aż serce rośnie patrząc na taki widok"

Radosław Majdan na swój Instagram wstawił zdjęcia z małym Henrykiem. Dumny tata leży koło dziecka. To, co robi maleństwo, zachwyciło fanów. "Bezcenny czas".

Radosław Majdan na zdjęciach z dzieckiem

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niedawno przywitali na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko. Maluch został nazwany "dzidziuś Majdana". Przyszedł na świat prawdopodobnie 10 czerwca rano. Małgorzata nie czekała, aż zacznie się poród, bo była umówiona w prywatnym szpitalu na cesarskie cięcie. Synek ma na imię Henryk i jest oczkiem w głowie rodziców, którzy wstawiają z nim wiele zdjęć na swoje media społecznościowe.

Ostatnio Radek na Instagramie opublikował serię uroczych zdjęć. Na fotografiach mały Henryk śmieje się do taty. 

Za jeden uśmiech Twój

- napisał w poście Radek.

 

Fani skomentowali fotografie Radka z dzieckiem

Na każdym z pięciu zdjęć maluch jest bardzo zainteresowany tatą i przygląda mu się z zaciekawieniem. Jako pierwszy pod fotografią widnieje komentarz Małgosi, która napisała:

Kocham Was.

Fani kolejny raz gratulowali Radkowi cudownego Henia i pisali:

"Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Macie Państwo pięknego synka. Dużo zdrówka dla maluszka. Pozdrawiam serdecznie",

"Nie lubię komentować, ale nie mogę się powstrzymać. Zdjęcie to wywołało na mojej twarzy uśmiech. Kocham dzieci, a Henio to fantastyczny słodziak. Dużo zdrówka dla Was. Pozdrawiam",

"Aż serce rośnie patrząc na taki widok",

"Uśmiech piękny jak u mamy",

"Bezcenny czas".

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazują swojego synka
Więcej o: