Lara Gessler pokazała, co je w ciąży. Fanka: Nic nie przytyłaś!

Lara Gessler niedługo urodzi. Chętnie pokazuje fanom ciążowe krągłości. Ostatnio wstawiła na Instagram post, w którym pokazała, co je podczas stanu błogosławionego.

Lada moment Lara Gessler po raz pierwszy zostanie mamą. Dzięki jej systematycznym wpisom w mediach społecznościowych, możemy śledzić, jak z dnia na dzień przybywa jej ciążowych krągłości. Lara, wygląda podczas ciąży naprawdę rewelacyjnie. 

Lara Gessler pokazała posiłki ciążowe

Rodzina Gesslerów od lat pasjonuje się dobrym jedzeniem. Ciążowa dieta jest szczególnie ważna, bowiem ma duży wpływ na dobry stan zdrowia kobiety oraz prawidłowy rozwój dziecka. Wiele z nich tłumaczy sobie, że w tym wyjątkowym czasie należy się żywić za dwóch. 

 

Teraz celebrytka pokazała, co przyrządziła na obiad. Zdradziła, że jest to gazpacho ze świeżych pomidorów z ogródka. 

Gazpacho time
 

Internauci błyskawicznie skomentowali zdjęcie. Nie obyło się bez licznych komplementów. 

Laro nic nie przytyłaś, zazdroszczę, buzia też Ci się nie zaokrągliła. Pięknie wyglądasz. Kwitnąco. Odmienny stan Ci służy!!!
Uwielbiałam ten stan... choć bywało ciężko, to jeden z piękniejszych momentów kobiety... do dziś patrz na inne kobiety w ciąży, aż łezka w oku się kręci Wyglądasz cudnie. Dużo zdrówka!
Wygląda Pani zjawiskowo

- pisali obserwujący.

 

Czy Lara Gessler ma zachcianki ciążowe?

Jeszcze niedawno Gessler w rozmowie z telewizją TVN opowiedziała o tym, co lubi robić w wolnym czasie. Dodała, że jej ciąża przebiega bardzo dobrze. Córka Magdy Gessler nie miewa ciążowych zachcianek i dziwnych smaków. Zdradziła, że jedyna zmiana to to, że je więcej owoców.

Ciążą służy mi bardzo dobrze, gdyby nie brzuch i ochota na sok z pomarańczy to bym się nie zorientowała. Nie mam na co narzekać. 

 - powiedziała Lara.

Na pewno jest to dla mnie wyjątkowy czas, pod względem tego ile go mam. Normalnie czas na gotowanie jest totalnym luksusem i go nie ma. Tutaj skupiamy się na pisaniu i gotowaniu.

- wyznała celebrytka.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć
Więcej o: