U Anny Lewandowskiej nastąpiła ważna zmiana. Na to czekają wszystkie mamy

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami ważną zmianą, która nastąpiła w jej życiu. Młoda mama w końcu będzie bardziej wyspana. Doskonale rozumieją ją wszystkie kobiety, które tak jak ona wstają każdej nocy do swoich dzieci.

Nocna opieka nad noworodkiem najbardziej wyczerpująca

Każdy młody rodzic – szczególnie ten, któremu urodziło się pierwsze dziecko - nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, jak wyczerpująca bywa nocna opieka nad dzieckiem. Noworodki często jedzą, potrzebują więc mamy niemal cały czas.

Nawet jeśli dziecko nie jest karmione piersią, pije mleko modyfikowane, potrzebuje ukojenia, przytulenia. Czasem wystarcza bliskość rodzica, innym razem trzeba dziecko pobujać w ramionach. Odłożone do łóżeczka zasypia. Choć nie zawsze na długo. Rodzice po kilku tygodniach są już więc zmęczeni, a przed nimi prawdopodobnie nawet kilka miesięcy zarwanych nocy.

Każda mama czeka więc z wytęsknieniem na moment, gdy dziecko zacznie przesypiać całe noce.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji pokazała tatuaż

Ważna zmiana w życiu Anny Lewandowskiej

Nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska, która została mamą zaledwie trzy miesiące temu nie kryła szczęścia i wzruszenia, że jej pociecha zaczęła przesypiać całe noce:

Jak cudnie przespać noc

- napisała trenerka w relacji na Instastories.

Anna Lewandowska pochwaliła się przespaną nocąAnna Lewandowska pochwaliła się przespaną nocą fot. screen instagram.com/annalewandowskahpba

Na zdjęciu widać, że gwiazda fitness wygląda na wypoczętą i wyspaną. Od razu jednak dodała, że jeszcze nie jest idealnie. W końcu Anna Lewandowska  ma jeszcze drugą córkę – Klarę:

Kto by pomyślał, że to starsze dziecko wstaje wcześnie, a Laurka śpi już całe noce… i to od kilku tygodni!

- podzieliła się nowiną z fanami żona Roberta Lewandowskiego.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Anna Lewandowska planuje trzecie dziecko? Opowiedziała także o swoich poprzednich porodach

Anna LewandowskaAnna Lewandowska fot. screen instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska urodziła zaledwie 3 miesiące temu

Przypomnijmy, trenerka urodziła drugą córkę – Laurę – 6 maja 2020 roku. Skoro dziewczynka już przesypia całe noce, trzeba przyznać, że Lewandowscy naprawdę mają szczęście! Wielu rodziców z pewnością im zazdrości.

Więcej o: