Anna Wendzikowska sama z dziećmi na wakacjach. Fanka: Powinnaś być wzorem dla innych matek

Anna Wendzikowska przebywa na wakacjach w Grecji. Towarzyszą jej córeczki. Jedna z fanek stwierdziła, że Ania powinna być wzorem dla innych matek.

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch dziewczynek, 2-letniej Antoniny i 5-letniej Kornelii. Gwiazda chętnie spędza czas z córkami i relacjonuje go na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się kilkoma pięknymi kadrami z wakacyjnego urlopu. Podczas wypoczynku towarzyszą jej córki. Jak się okazało, Ania nie potrzebuje pomocy niani podczas wakacji i sama opiekuje się swoimi pociechami.

Anna Wendzikowska na wakacjach z córeczkami

Ania uwielbia podróżować. Jakiś czas temu przebywała na polskim morzem. Teraz zdecydowała się odpocząć nieco dalej od domu. Dziennikarka wybrała się na wakacje na jedną z najpiękniejszych greckich wysp - Zakintos. Często publikuje piękne kadry z malowniczego miejsca w mediach społecznościowych. 

 

Fanka: "... Podziwiam, że jest pani sama na wakacjach z dzieciakami"

Okazuje się, że fani dziennikarki zwracają uwagę nie tylko na piękne fotografie. Tym razem jedna z obserwatorek stwierdziła, że Ania powinna być wzorem dla innych matek

Podziwiam, że jest pani sama na wakacjach z dzieciakami. Powinna być pani wzorem dla tych wszystkich mamusiek, które narzekają, że są same i dziećmi i nie mają na nic czasu. A tu proszę. Można? Można! Dla chcącego nic trudnego

- napisała internautka.

Prezenterka telewizyjna błyskawicznie odpowiedziała na komentarz. Stwierdziła, że jest to indywidualna sprawa dla każdego. 

Nie ma co nikogo oceniać. Każdy żyje, tak jak chcę. Ja czuję się na siłach. Pozdrawiam

- wyjaśniła Ania.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Anna Wendzikowska zwiedza Grecję
Więcej o: