Katarzyna Glinka pokazała brzuch po porodzie. Do ćwiczeń zmotywowały ją inne gwiazdy

Katarzyna Glinka jest świeżo upieczoną mamą. Pochwaliła się figurą trzy miesiące po narodzinach dziecka. Do aktywności fizycznej zmotywowały ją koleżanki z branży.

Katarzyna Glinka wraca do formy sprzed ciąży?

Katarzyna Glinka na początku maja urodziła synka o imieniu Leo. Aktorka pokazała fanom figurę zaledwie trzy miesiące po porodzie. Okazało się, że Kasia zaczęła trenować, bowiem chce wrócić do formy sprzed ciąży. Do walki o lepszą sylwetkę zmotywowały ją celebrytki, one same niedawno urodziły dzieci - Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska

 

Katarzyna Glinka pokazała brzuch

Kasia tegoroczny urlop spędzała nad polskim morze. To właśnie podczas tego wyjazdu, pierwszy raz po porodzie opublikowała zdjęcie w bikini. Pozuje na nim ze swoim partnerem, Jarosławem Bienieckim. 

 

Teraz za sprawą "fit" koleżanek podjęła się regularnym treningom. Pokazała swój brzuch i przyznała, że to właśnie dzięki aktywnościom fizycznym przed porodem wróciła już do formy. Kasia dodała jednak, że ma problemy z kondycją, dlatego teraz znów trenuje. 

No dobra. Koniec laby! Podglądam @m_rozenek i @annalewandowskahpba - dziewczyny czuję się zmotywowana i dołączam! Przed ciążą regularnie ćwiczyłam, podczas ciąży również dlatego moje ciało bardzo szybko wróciło do poprzednich rozmiarów. Ale kondycja mi siadła, dlatego od dziś nie ma wymówek. Ściskam Was! Ps. Kocham ten upał
 

Obserwatorzy błyskawicznie skomentowali sportową postawę Katarzyny Glinki:

Wygląda Pani zjawiskowo! Dużo zdrowia życzę i wytrwałości!
Super figura i ciałko
Oj jak nie lubię deski, plecy mnie bolą zawsze jak ja robię. Starość nie radość
Ależ pięknie Pani wygląda... Cóż to za strój do ćwiczeń?

Kim jest Katarzyna Glinka?

Katarzyna Glinka jest popularną polską aktorką filmową i telewizyjną. Widzowie z pewnością kojarzą ją z roli Kasi z serialu "Barwy szczęścia". Pojawiała się także w innych polskich produkcjach takich jak: "Klan", "Na dobre i na złe", czy w filmie "Och, Karol 2". Według "Forbes" w 2010 roku 43-latka zajęła pięćdziesiąte miejsce ze stu nominowanych gwiazd na najcenniejszą polską celebrytkę. Prowadziła teleturniej "Fort Boyard" oraz tańczyła w pierwszej edycji słynnego show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Wybitnym osiągnięciem jest zajęcie drugiego miejsca w jedenastej edycji "Tańca z gwiazdami". Teraz jest dumną matką dwójki dzieci.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"
Więcej o: