Jak dziś wygląda córka Izabelli Scorupco? To istna kopia mamy

Córka Izabelli Scorupco jest już dojrzałą kobietą. 23-latka jest bardzo podobna do swojej mamy. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Fani chętnie śledzą jej poczynania.

Izabella Scorupco to niekwestionowana gwiazda lat 90. Dzięki zdolnościom aktorskim udało się jej zrobić karierę międzynarodową. Aktualnie kobieta mieszka w Szwecji. Tutaj też ułożyła swoje życie prywatne. Jest związana ze szwedzkim biznesmenem, Karlem Rosengrenem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci - córki Julii oraz syna Jacoba. Ostatnio córka skończyła 23 lata, a fani zauważyli, że kobiety są do siebie bardzo podobne. Trzeba przyznać, że Julia odziedziczyła urodę po mamie. 

Córka Izabelii Scorupco 

Choć na pierwszy rzut oka widać ogromne podobieństwo do mamy, to dziewczyna ma nieco inny typ urody. Julia w przeciwieństwie do swojej mamy, ma ciemne włosy i czarne oczy. Mimo tego, że dziewczyna mieszkała z mamą za granicą, jej zainteresowanie w Polsce nie zmalało. Fani chętnie obserwują jej poczynania w mediach społecznościowych. 23-latka zgromadziła ponad 30 tysięcy obserwatorów na Instagramie. 

 
 

Jakiś czas temu córka aktorki zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym porównuje podobieństwo do mamy.

Izabella Scorupco, Julia ScorupcoIzabella Scorupco, Julia Scorupco Screen z Instagram.com/ juliascorupco

Z jej profili w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że Julia jest zakochana. Jest w związku ze swoim partnerem od ponad czterech lat. Często publikuje zdjęcia ze swoją miłością. 

 

Kim jest Izabella Scorupco?

Izabella Scorupco, jako dziecko opuściła rodzinny Białystok i wyjechała z rodzicami do Szwecji. W wieku 17 lat została zauważona przez słynnego reżysera, Staffana Hildebranda i zaliczyła aktorski debiut w szwedzkim filmie dla nastolatków "Nikt tak nie kocha jak my". Po premierze szybko stała się ulubienicą skandynawskich nastolatków. Dzięki temu zaczęła pracować w modelingu, m.in. dla "Vogue". Ambitna Polka spróbowała swoich sił jako piosenkarka i nagrała singiel "Substitute". Przełomowym momentem w karierze była rola w polskim filmie "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana według powieści Henryka Sienkiewicza. Scorupco wcieliła się w Helenę Kurcewiczówną, córkę kniazia Wasyla. Polka zagrała dziewczynę Bonda w "GoldenEye" u boku Pierce'a Brosnana. 

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo
Więcej o: