Michał Żebrowski po raz trzeci został ojcem. Pokazał urocze zdjęcie z najmłodszym synem

Michał i Aleksandra Żebrowska są szczęśliwymi rodzicami. Ostatnio urodził im się synek. Aktor opublikował na Instagramie fotografię, którą rozczuli niejednego obserwatora.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska mają trójkę dzieci

Żebrowscy mają dwóch synów - Franciszka i Henryka. Teraz doczekali się trzeciego potomka - Feliksa. Para od ponad dziesięciu lat jest szczęśliwym małżeństwem. Dzieli ich spora różnica wieku - 15 lat, lecz zupełnie im to nie przeszkadza. Często dzielą się z fanami zdjęciami w mediach społecznościowych. Podobnie jak inne gwiazdy, Michał przekazał radosną nowinę o powiększeniu się rodziny za pomocą Instagrama. Opublikował wzruszające zdjęcie, na którym obejmuje małego Feliksa. 

Cześć Feliks
 

Koleżanki i koledzy ze świata show-biznesu zachwalali nietypowe i piękne imię dziecka. Feliks pochodzi z łaciny i wywodzi się od słowa "felix", czyli szczęśliwy, błogosławiony, przynoszący szczęście, a także urodzajny, żyzny. 

Michał Żebrowski tuli stópki syna

Z pewnością nowy członek rodziny wniósł do rodziny Żebrowskich dużo ciepła i emocji. Dyrektor Teatru 6. piętro opublikował wzruszający zdjęcie na Instagramie, na którym tuli urocze stópki najmłodszego synka. Aktor żartobliwie podpisał fotografię. 

Giry 
 

Fotografia rozczuliła niejednego obserwatora, bowiem nóżki małego dziecka są naprawdę słodkie. W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Gwiazdy wzruszyły się zdjęciem stópek noworodka - Borys Szyc stwierdził, że takie są najlepsze, a Katarzyna Zielińska dodała - "cudowne". Z kolei internauci uznali, że to świetna okazja, aby podzielić się innymi określeniami stópek. 

Syrki
Stópki, a nie giry
Szłapki
Stopusie
Ale małe pytki 
Girki 

- pisali fani. 

Sądziliście, że jest aż tyle jest synonimów do zwykłego słowa "stópki"? Redakcja edziecko dołącza do gratulacji! 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o: