Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą. Do kogo dziewczynka jest podobna?

Ania Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciem z siłowni. Widać na nim twarz starszej córki, Klary. "Moja mała sportsmenka" - podpisała je gwiazda.

Klara Lewandowska ma już trzy latka. Ostatnio została starszą siostrą. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski chętnie publikują zdjęcia z pociechami, ale nigdy nie pokazują ich twarzy. Ostatnio zaczyna się to zmieniać, przykładem jest poniższe zdjęcie.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary

Na co dzień Lewandowscy bronią prywatności swoich dzieci. Tuż po narodzinach Klary, Ania i Robert zadbali, aby nie pokazywać w mediach społecznościowych zdjęć, na których widać twarz dziewczynki. Przez dwa lata sprytnie ukrywali wizerunek dziecka. Teraz coraz częściej zdarza się, ze twarz Klary jest widoczna na zdjęciach sportowej pary. Klara to wykapana mamusia, czy jest kopią taty?

 

Anna Lewandowska trenuje z córką

Anna Lewandowska wraca do formy po drugiej ciąży. Podczas ostatniego treningu towarzyszyła jej Klara. Trenerka opublikowała zdjęcie z siłowni, na którym widać twarz starszej córeczki. 

Moja mała sportsmenka

- napisała dumna mama

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą. Do kogo dziewczynka jest podobna?Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą. Do kogo dziewczynka jest podobna? Instagram Anny Lewandowskiej

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Klara pójdzie w ślady rodziców i zrobi karierę sportową. Póki co dziewczynka chętnie towarzyszy rodzicom w treningach, a to z pewnością zaowocuje w przyszłości. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikTokuWięcej o: