Ania Starmach kwestionuje różowy obraz macierzyństwa. Córka daje popalić. "Jagna to dziecko wymagające"

Ania Starmach jest mamą już prawie 2-letniej dziewczynki. Ostatnio na Instagramie przyznała, że już "nie łudzi się, że odpocznie". Przyznała, że Jagna jest wymagającym dzieckiem.

Ania Starmach, gwiazda znana z kulinarnego show "Masterchef", została mamą w listopadzie 2018 roku. Tatą Jagny jest Piotr Kuski, z którym Ania Starmach wzięła ślub w 2017 roku. Co jakiś czas celebrytka dzieli się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Przypominamy, że rok po urodzeniu córki, gwiazda zrezygnowała z wyjazdu do Meksyku z ekipą Masterchef. (Ania Starmach nie pojechała do Meksyku. Wolała zostać z dzieckiem). Teraz opisała, jaka jest mała Jagna. 

Ania Starmach o córce: Jest dzieckiem wymagającym

Ania Starmach podzieliła się w mediach społecznościowych szczerym wpisem na temat macierzyństwa. Opisała jego różne oblicza.  

Kocham moje dziecko nad życie, ostatnie dwa lata to najpiękniejsze lata mojego życia, ale też najtrudniejsze, najbardziej obciążające mój organizm i najbardziej niewyspane

- czytamy na instagramowym profilu Ani Starmach. - I już nie łudzę się, że kiedyś odpocznę, ale wiem, że 'przytulasek' i buziaczek robią lepiej podkrążonym oczom niż najlepsze plastry żelowe - przyznała gwiazda i zachęciła internautki do dzielenia się doświadczeniami w komentarzach.

 

Coraz więcej mam mówi otwarcie o trudach związanych z wychowaniem dziecka. Emma Soraya Beard, mama bliźniaków i blogerka wyznała, że przez pięć miesięcy nie wyszła sama z domu. Płakała za każdym razem, gdy jej partner wychodził do sklepu. Kobieta czuła się źle, gdy patrzyła na instagramowe mamy, które wydawały się być perfekcjonistkami. Z kolei Libby Trickett, znana australijska pływaczka jest mamą trójki dzieci. Pokazała zdjęcie, które przedstawia jej codzienność. Zobacz: Mistrzyni olimpijska pokazała prawdziwe oblicze macierzyństwa przy trojgu dzieci. Zdjęcie zrobiła jej córka

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, co robi, gdy jej córka zaczyna się nudzić. Spróbujecie jej metody?
Więcej o: