Pięć lat temu w Turcji urodziło się "dziecko miłości" z nietypowym znamieniem na twarzy. Jak teraz wygląda?

Cinar z Turcji urodził się z wyjątkowym znamieniem. Na jego czole widnieje serduszko. Szybko zyskał miano "chłopca z serduszkiem". Aktualnie ma 5 lat i jest naprawdę uroczy.

Każde nowo narodzone dziecko jest piękne i wyjątkowe na swój sposób. Jednak chłopiec, który urodził się w Turcji, zadziwił wszystkich. Od razu zyskał miano "dziecka miłości" i został gwiazdą całego oddziału. Jego niecodzienne znamię zaskoczyło nie tylko rodziców, ale i cały personel medyczny. Dziś chłopiec jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Codziennie wywołuje uśmiech na twarzy, niemal u każdej spotkanej osoby. Miliony ludzi na całym świecie nie mogą się na niego napatrzeć. 

Chłopiec przyszedł na świat z wyjątkowym znamieniem

Malutki Cinar przyszedł na świat w 2015 roku w Ankarze. Po urodzeniu zaskoczył wszystkich. Na jego malutkim czole widniało znamię w kształcie serca. Jego rodzice - 28-letnia Ceyda i 30-letni Murat Engin nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Kiedy pielęgniarka usunęła krew z jego główki, jako pierwszy zobaczyłem znamię na czole. Bardzo trudno było mi powstrzymać łzy

- powiedział Murat, w wywiadzie dla Daily Mail.

Mama dziecka twierdziła wówczas, że posiada swój własny talizman, który z pewnością przyniesie mu szczęście w przyszłości. 

Byłam naprawdę zaskoczona. Kiedy zbliżyłam do siebie jego główkę, zdałam sobie sprawę, że to niesamowite serduszko. Nie mogłam zatrzymać łez. Nikt z nas nie miał negatywnych odczuć. Wierzymy, że urodził się ze swoim talizmanem, który przyniesie mu szczęście

- mówiła mama Cinara. 

 

"Chłopiec z serduszkiem" wywołał ogromną sensację

Rodzice twierdzą, że wiele osób na ulicy zatrzymuje się i chcę zrobić sobie zdjęcie z ich dzieckiem

Kiedy spacerujemy, każdy się do nas uśmiecha z wielką życzliwością. Wszyscy nasi znajomi dziwią się, jak to możliwe, że znamię przybrało kształt serca. Mówią, że mały jest dzieckiem miłości

- dodał ojciec dziecka. 

Nawet rutynowe kontrole u lekarza są czymś nietypowym, bowiem cały personel medyczny rozpoznaje Cinara i nazywa go "chłopcem z serduszkiem". 

 

Dziś Cinar jest uroczym 5-latkiem 

Dziś Cinar ma prawie 5 lat. Posiada własne konto na Instagramie, gdzie obserwuje go prawie 6 tysięcy osób. Dzięki temu stał się rozpoznawalny nie tylko w Turcji. Ma fanów na całym świecie. Wszyscy internauci chcą obserwować jego poczynania w mediach społecznościowych. Chłopiec jest naprawdę uroczy. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Dziecko Natalii Siwiec ćwiczy na urządzeniu do utrzymywania równowagi
Więcej o: