Barbara Kurdej-Szatan zdradziła imię syna. Jest ostatnio bardzo popularne w show-biznesie

Barbara Kurdej-Szatan rozpoczęła dziewiąty miesiąc ciąży. Już niedługo urodzi synka. W rozmowie z "Plotkiem" zdradziła imię dla dziecka. Okazało się, że wybrała je córka Hania.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedno z najgorętszych małżeństw, które od lat gości w polskim show-biznesie. Aktorka swoją przygodę z aktorstwem rozpoczynała, grając w reklamie popularnej sieci komórkowej, a obecnie znana jest między innymi z roli Joasi w serialu "M jak miłość". Z kolei Rafał Szatan jest polskim wokalistą. Teraz para spodziewa się drugiego dziecka. 

Barbara Kurdej-Szatan ujawniła imię syna

Basia lada moment po raz drugi zostanie mamą. Z tego powodu chętnie publikuje zdjęcia z ciążowymi krągłościami. Widać, że ciąża zdecydowanie jej służy. Wraz z mężem Rafałem jakiś czas temu zdradzili płeć drugiego dziecka. Teraz dowiadujemy się, że imię dla chłopca zostało już wybrane pod koniec pierwszego trymestru. Przyszli rodzice zwracają się w ten sposób do brzuszka.

Wybraliśmy je dość wcześnie. Mówimy do brzucha tym imieniem, więc pewnie się nie zmieni. Jest to imię polskie

- mówiła wówczas Basia w wywiadzie z "Przeambitni.pl".

Okazuje się, że decydujący głos podczas wyboru imienia, miała córka Hania. Syn otrzyma imię Henryk. Ostatnio to imię jest dość popularne w polskim show-biznesie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan również nazwali tak swojego synka. Nic dziwnego, bowiem imię jest piękne i tradycyjne. 

Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio

- powiedziała żona Rafała Szatana w rozmowie z "Plotkiem".

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan zdradziła imie dziecka. Jak się czuje w 8. miesiącu ciąży?
 

Trzeba przyznać, że rok 2020 to istny baby boom w polskim show-biznesie. Basia przyznała, że jeszcze w marcu nie miała pojęcia, że imię jest tak popularne wśród celebrytów. Teraz zaczęła się obawiać, czy inni nie będą twierdzić, że imię zostało zwyczajnie "zgapione". Podobnie jak Basia, imię Henryk otrzymał także syn Katarzyny Zielińskiej.

 

Znaczenie imienia dla dziecka - Henryk

Henryk to imię pochodzenia starogermańskiego i oznacza właściciela bogatego domu lub władcę bogatego kraju. Jest opanowanym i ambitnym mężczyzną. Nie przejmuje się opinią i żyje po swojemu. Wrodzona inteligencja, pomaga mu w podejmowaniu słusznych decyzji. Zdarza się jednak, że kieruje się emocjami. Często poświęca się dla bliskich znajomych – lubi pomagać i służyć. Chętnie angażuje się w zbiorowe przedsięwzięcia. Henryk to urodzony szczęściarz i sympatyczny lekkoduch. 

Przeczytaj także:

Więcej o: