Tata kupił córce samochód w prezencie. Był zszokowany tym, co znalazł w skrytce

Tata ze Stanów Zjednoczonych - Kevin Duke postanowił kupić swojej córce na urodziny samochód. W skrytce znalazł wzruszający list do nowego właściciela.

Tata odkrywa wzruszający list w schowku

Kevin Duke nie mógł się doczekać, kiedy przekaże swojej córce pierwszy samochód, który miał być prezentem urodzinowym. Kupił używanego Forda Fusion i postanowił go dokładnie sprawdzić, przeprowadzając wiele jazd próbnych, aby upewnić się, że jest bezpieczny. Kiedy siedział w samochodzie, natknął się na list.

Wczoraj majstrowałem w samochodzie, otworzyłem schowek na desce rozdzielczej (który otwierałem już wiele razy). Tym razem dostrzegłem, że coś tam jest

- wyznał na swoim Facebooku zdziwiony tata.

Mężczyzna znalazł kopertę zaadresowaną do "nowego właściciela samochodu", na której było napisane: "ważne informacje w środku". Kiedy przeczytał list, był oszołomiony. Nadawcą było dziecko poprzedniego właściciela. Treść listu brzmiała:

Z tym samochodem mam wiele specjalnych wspomnień. Mój dom i wszystko, co się w nim znajdowało, zniknęło, ten samochód to wszystko, co miałam. Osobie, która kupuje ten samochód, chciałam tylko powiedzieć, jaki specjalny pojazd kupiłeś. Ten samochód należał do mojej mamy. Odeszła.

Tajemniczy list do nowego właściciela

Okazało się, że osobą, która napisała list, była Sabrina Archey, która przeżyła tragedię. Kobieta straciła mamę, ciotkę i sześcioletnią córkę Jensyn w pożarze domu. Koszt trzech pogrzebów zmusił Sabrinę do sprzedania Forda Fusion swojej mamy, a teraz należał on do Kevina Duke'a i jego córki.

Wiem, że to dla ciebie tylko samochód, ale dla mnie to o wiele więcej.  Teraz kiedy jest twój, pamiętaj, że to nie jest tylko samochód. To wspomnienie. Bądź miły 

- brzmiała końcówka listu Sabriny.

Kevin opowiedział o liście swojej córce. Zlokalizował Sabrinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrezygnował ze swojego prezentu i zorganizował zbiórkę pieniędzy na rzecz poprzedniej właścicielki. Dzięki wsparciu darczyńców udało się zebrać kwotę niezbędną do odkupienia sprzedanego wcześniej samochodu. 

Zobacz wideo Ford Kuga - najbardziej zelektryfikowany samochód marki [RECENZJA]
Więcej o: