Olga Frycz pokazała zdjęcie córki. Uwagę zwraca nietypowa fryzura. "Włosy Helenki - kozackie"

Olga Frycz przebywa na urlopie nad polskim morzem. Towarzyszy jej dwuletnia córka. Aktorka zmieniła fryzurę Helence. Jest oryginalna i wakacyjna.

Olga Frycz jest mamą od dwóch lat

Olga Frycz jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Kobieta urodziła ponad dwa lata temu. Przekazała fanom radosną nowinę przy okazji sesji do majowego magazynu "Vogue". Napisała, że to jest pierwsze zdjęcie do takiego magazynu, a dodatkowo to jest pierwsza sesja w ciąży! Wtedy już wszystko było jasne. Media dowiedziały się o porodzie, za pośrednictwem koleżanki Olgi. Być może informacja zostałaby zachowana dłużej w tajemnicy, gdyby nie Joanna Jędrzejczyk. W swojej relacji na Instagramie zdradziła, że Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek zostali rodzicami. Olga chętnie publikuje w sieci piękne zdjęcia z pociechą, jednak nigdy nie pokazuje jej twarzy. Ma nawet oddzielnego Instagrama, w którym opisuje czas spędzony z córką Helenką. 

 

Olga Frycz na wakacjach na polskim morzem

Olga zdecydowała się spędzić tegoroczny urlop nad Bałtykiem. Wybrała miejscowość, która jest bliska jej sercu - Dźwirzyno. Zdradziła, że sama jako dziecko przebywała często w tym miejscu. Teraz zabrała tam swoją córkę Helenkę. Dziewczyny spacerują na plaży i wspólnie lepią zamki z piasku. Widać, że macierzyństwo służy aktorce. 

Macie takie miejsca, do których jeździcie od wielu lat? Bardzo możliwe, że ja na tym cypelku pierwszy raz siedziałam, jak byłam w wieku Heleny. Dźwirzyno. Jezioro Resko. Stanica Wodna. Niezmiennie od trzydziestu lat.
 

Olga, za sprawą wakacji, postanowiła zmienić fryzurę swojej córce. Hitem sezonu są kolorowe warkoczyki syntetyczne. To właśnie na nie postawiła aktorka. Fani twierdzą, że warkoczyki to podstawa podczas wakacyjnych dni. Efektem metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. 

Helcia to ma dobrze z taką mamą
Warkoczyki mega
Warkoczyk! U nas to już tradycja - połowa wakacji, a już trzy na głowie
Piękna Helena!
Włosy Helenki - kozackie

- pisali internauci pod postem aktorki.

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała, jak jej córka radzi sobie z widelcem. To świetny gadżet
Więcej o: