Agnieszka Radwańska i Dawid Celt dostali sportowy prezent dla syna. Wyjątkowym podarunkiem pochwalili się w mediach społecznościowych

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są świeżo upieczonymi rodzicami. Dumny tata pochwalił się prezentem dla synka od klubu sportowego.

Agnieszka Radwańska to najlepsza w historii polska tenisistka. W 2012 roku grała w finale Wimbledonu, zaś trzy lata później wygrała turniej WTA Finals. Aktualnie ma 20 wygranych turniejów cyklu WTA. Prywatnie jest żoną tenisisty - Dawida Celta, który ogłosił, że właśnie został ojcem. Ponad dwa lata temu Agnieszka Radwańska zdecydowała się zakończyć karierę sportową. Ostatnie miesiące na korcie nie były zbyt udane, dlatego postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu. Rok później ogłosiła radosną nowinę o powiększeniu się rodziny. Od tamtego momentu chętnie publikowała zdjęcia w mediach społecznościowych z ciążowymi krągłościami. 

Agnieszka Radwańska urodziła

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pod koniec lipca zostali rodzicami. Mąż tenisistki opublikował w mediach zdjęcie, na którym widać dłoń dziecka, które trzyma mężczyznę za palec wskazujący. Chłopiec otrzymał tradycyjne imię - Jakub.

Jakub jest już z nami

- napisał pod zdjęciem tenisista.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt dostali prezent dla synka

Para na co dzień stara się chronić prywatność i rzadko dzielą się w mediach społecznościowych swoim szczęściem. Tym razem postanowili podzielić się na Twitterze prezentem, jaki otrzymali od jednego z polskich klubów sportowych. Mały Jakub otrzymał od zespołu małe body z logo drużyny. 

Hej @Rakow1921. Przesyłka i życzenia dotarły. Bardzo dziękujemy

- napisał pod postem mąż Radwańskiej.

Fani błyskawicznie skomentowali zdjęcie i dołączyli do gratulacji:

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców! Wszystkiego dobrego, zdrowia dla synka!
Takie body jest nie tylko oryginalne, ale też ładne. Super pomysł na prezent

- pisali internauci. 

Dumni rodzice na razie nie pokazali twarzy dziecka w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że będą bronić wizerunku swojego synka. Na podobny ruch zdecydowała się część gwiazd. Do grona dołączyły między innymi znani rodzice: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski oraz Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży
Więcej o: