Tata z córką zaśpiewali "Shallow". To nagranie to hit

Rodzinny duet zajmuje się tworzeniem coverów. Ostatnio zaprezentowali utwór "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy". Wykonanie szybko stało się hitem internetu.

Przebój "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy", który wykonali Lady Gaga i Bradley Cooper doczekał się wielu coverów w sieci. Utwór to niewątpliwy hit 2019 roku. "Shallow" zdobył już wiele nagród w tym Złotego Globa, Oscara oraz dwie statuetki Grammy. Piosenka jest na tyle wzruszającą, że łapie za serce praktycznie każdego w szczególności, kiedy utwór wykonują dzieci z rodzicami. Prezentujemy wam ciekawą przeróbkę w wykonaniu taty Matta i córki Savanny Shaw. Nagranie ma już ponad milion wyświetleń. To istny hit internetu! 

"Shallow" w tym wykonaniu skradnie wasze serce

Na YouTube jest mnóstwo coverów. Takie nagrania szybko zyskują na popularności. Ostatnio hitem internetu stał się cover, który w duecie wykonał tata z córką. Ich kanał na YouTube osiągnął już prawie 500 tysięcy subskrypcji.

 

Uzdolniona muzycznie rodzina planuje wydać album. Wszystko jest w trakcie realizacji. Sami stwierdzili, że spędzają dużo czasu w profesjonalnym studiu nagraniowym, który jest przełomowym krokiem w ich karierze. Wcześniej używali do tego prowizorycznego studia w szafie w domu. 

Duetem zainteresował się menadżer Broadwayu

Podczas gdy Shaws nie podali daty premiery nadchodzącego albumu, który jest w przygotowaniu, powiedzieli, że spędzają dużo czasu w profesjonalnym studiu nagraniowym - krok w górę od ich prowizorycznego studia w szafie w domu. Podczas społecznej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa mieli mnóstwo czasu, aby przygotować nowe utwory. Duet Shaw ma w swoim dorobku covery takich hitów jak: "The Prayer", "The Kelly Clarkson Show" czy "Inside Edition". Ich uwagę przyciągają nie tyłu tłumy internautów, lecz również osób z branży typowo muzycznej, takich jak menadżer z broadwayu. 

 

Chęć dzielenia się muzyką z bliskimi przyjaciółmi, przekształciła się w pasję, którą na co dzień słucha miliony ludzi na całym świecie. Jednym z ulubionych cyklów widzów na ich kanale jest ciąg teledysków inspirowanych Disneyem. 

Zobacz wideo Gwiazdy śpiewają w Kole Plotka

Przeczytaj także:

Więcej o: