Natalia Siwiec spędziła urodziny na Ibizie. Świętowała je razem z córeczką. Pozują w podobnych stylizacjach boho

Natalia Siwiec spędziła wakacyjny urlop na Ibizie. Podczas wakacji świętowała swoje 37 urodziny. Macierzyństwo zdecydowanie służy modelce.

Rodzina Natalii Siwiec od wielu lat przyjaźni się z rodziną Jarosława Bieniuka. Podczas społecznej kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa częstym gościem u "miss Euro 2012" i Mariusza Raduszewskiego była córka byłego piłkarza i Anny Przybylskiej - Oliwia Bieniuk, która pomaga w opiece nad małą Mią. Teraz rodziny przebywają wspólnie na wakacjach, gdzie świętują urodziny Natalii Siwiec. 

Wspólne wakacje rodziny Natalii Siwiec i Jarosława Bieniuka na Ibizie

Zaprzyjaźnione rodziny chętnie relacjonują wspólny czas w mediach społecznościowych. Celebryci opublikowali zdjęcia z luksusowego wyjazdu. Wakacyjny czas pokrył się z 37 urodzinami Natalii Siwiec. Tort był naprawdę wyjątkowy. Nie obyło się też bez toastu. 

 

Jeszcze niedawno media spekulowały, że Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski są parą. Sami zainteresowani szybko zdementowali informacje i oświadczyli na Instagramie, że jedynie się przyjaźnią. Natomiast 17-latka bardzo dobrze czuje się w ich towarzystwie i dużo pomaga Natalii Siwiec przy opiece nad małą Mią.

 

Mia Raduszewska w szydełkowym stroju kąpielowym

Natalia Siwiec od lat wyznacza trendy modowe. Jej stylizacje są prawdziwymi hitami. Nic dziwnego, że córka modelki to jedno z najlepiej ubranych dzieci polskich gwiazd. Niejednokrotnie mamy okazję podziwiać ubranka trzylatki. Mia podczas wakacji, podobnie jak jej mama nosi stylowy, szydełkowy top w wersji boho. Cena ubranka oscyluje w granicach 80-100 zł. 

Natalia Siwiec na wakacjach z MiąNatalia Siwiec na wakacjach z Mią Screen: nataliasiwiec.official

 

Przeczytaj także:

Więcej o: