Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi piersią roczną córkę. W komentarzach: to raczej nie jest przyjemny obraz

Agnieszka Kaczorowska została rok temu mamą. Od tego momentu często wypowiada się na temat macierzyństwa. Tym razem poruszyła kwestię karmienia piersią. Zdjęcie i wpis wywołały poruszenie wśród fanek.

Agnieszka Kaczorowska udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym widać, jak karmi piersią swoją roczną córkę Emilkę.

Agnieszka Kaczorowska zachęca do karmienia piersią

- Ubolewam, że obecnie niestety mały procent kobiet w Polsce karmi piersią dłużej niż kilka dni czy tygodni. Dlatego zachęcam wszystkie przyszłe mamy i młode mamy do karmienia. Mimo trudności, mimo ludzi, którzy jednym zdaniem potrafią zniechęcić, mimo mitów krążących po internecie. Jesteście silne, mądre i jestem przekonana, że chcecie jak najlepiej dla swojego maluszka. Natura jest mądra. Korzystajmy z niej - napisała na Instagramie aktorka.  

 

Fanki: dziecko już za duże na karmienie piersią

Pod postem Kaczorowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele mam przyznało, że aktorka ma rację i najlepsze to, co naturalne. 

Tak, karmienie nie jest dzisiaj "w modzie". Córka skończyła rok, a już nie raz musiałam się tłumaczyć z tego, że nadal karmię piersią. 
Karmienie piersią jest cudowne

- czytamy pod wpisem. Niektórzy internauci są jednak oburzeni. Jedna z fanek stwierdziła, że roczne dziecko jest za duże na karmienie piersią. 

Wszystko ma swój czas i porę. Dla niemowlaka jest to najlepsze, co może być, ale dla rozumiejącego chodzącego dziecka co jest w tym dobrego? Więc nie popadajmy w absurdy, bo raczej to nie jest przyjemny obraz karmienie dwulatka

- przyznała kolejna z internautek. 

Karmienie piersią nadal wzbudza kontrowersje

Karmienie piersią to temat, który coraz częściej poruszany jest przez celebrytki i blogerki. W związku z tym, że kobiety są często krytykowane za to, ze publicznie karmią piersią, znane mamy chcą, aby zostało to znormalizowane. Publikują zdjęcia i apelują do innych. - Moje ciało, moje dziecko, mój wybór - napisała Myleene Klass, mama trojga dzieci. (Myleene Klass zabiera głos w obronie karmiących piersią kobiet). Zobacz też: Ashley Graham to mama karmiąca publicznie. Nie wszystkim się to spodobało. "Wygląda jak w państwie trzeciego świata".

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądały przygotowania do urodzin jej córki
Więcej o: