Monika Zamachowska pokazała nastoletnią córkę. "Córka Złotopióra jak Scarlett Johansson!"

Monika Zamachowska jest mamą dwójki dzieci. Chętnie pokazuje ich wizerunek w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z 16-letnią córką.

Córka Moniki Zamachowskiej, 16-letnia Zofia Malcolm

Monika Zamachowska chętnie publikuje zdjęcia ze swoimi dziećmi w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się swoim najmłodszym dzieckiem. Mało kto spodziewał się, że córka znanej prezenterki jest już prawie dorosła. Kobieta wspomniała, że 16-latka poddała się małej metamorfozie. Wygląda naprawdę świetnie. Fani widzą w niej podobieństwo do amerykańskiej aktorki, Scarlett Johansson. 

Córka włosy obcięła. Koniec pewnej epoki. Tak jakoś nostalgicznie mi się zrobiło... Znacie to uczucie, gdy dzieci stają się... partnerami, przyjaciółmi? Gdy zaczynają dyskutować, kwestionować, oceniać, czasem stroją sobie żarty z wszechwiedzącej rodzicielskiej postawy? Ja to już mam od jakiegoś czasu i powoli się przyzwyczajam. Bardzo powoli. Mam nadzieję, że zdążę, zanim się poobrażają...

- podpisała fotografię.

 

16-letnia Zosia jest duszą artystyczną. W wywiadzie z "Vivą" jej mama zdradziła, że córka marzy o karierze wokalnej. 

Moim zdaniem życie za nią już powoli dokonuje wyboru. Jest bardzo uzdolniona, rysuje i maluje, tańczy, a przede wszystkim ma słuch i niezwykle czysto śpiewa. Wszystko, co ma związek ze sztuką, przychodzi jej łatwo. Błędem więc byłoby kształcić ją na fizyka jądrowego

- wyjaśniła prezenterka telewizyjna. 

Obserwatorzy zachwyceni urodą dziewczynki

Fani nie kryją zachwytu i podkreślają, że Zosia z pewnością odziedziczyła geny po znanych rodzicach. Inni z kolei twierdzą, że kobiety wyglądają jak siostry. Dziewczynka została porównana nawet do Scarlett Johansson. 

Śliczna po mamusi
Pamiętam, jak wjechała w wózku do "Europa da się lubić". Jejku jak ten czas leci...
Ale śliczna ta Pani córka. Gratuluję genów
Córka Złotopióra jak Scarlett Johansson!
Wyglądacie jak siostry

- pisali internauci pod fotografią. 

Dzieci Moniki Zamachowskiej 

Monika Zamachowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek. Jest mamą 16-letniej Zosi i 18-letniego Tomka. Gwiazda jest bardzo dumna ze swoich pociech. Syn jest prymusem w szkole, a na swoim koncie ma już debiut w paradokumencie "Szkoła". Z kolei Zosia jest typową duszą artystyczną. 15-letnia dziewczynka zagrała ostatnio na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej w spektaklu "Przerwana cisza". 

 
 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: