Syn Krzysztofa Ibisza, Vincent Ibisz to już nastolatek. Pozuje na plaży ze swoją sławną mamą

Vincent Ibisz to najmłodszy syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz. Niedawno wybrał się z mamą na wakacje nad Bałtyk. Aktorka opublikowała zdjęcie z chłopcem i zabawnie je skomentowała.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz rozwiedli się ponad 10 lat temu. Spędzili ze sobą cztery lata. Jak się okazuje, wciąż łączą ich przyjazne relacje. Często wychodzą na wspólne spacery i kolacje. Razem wychowują syna Vincenta, który jest bardzo podobny do swojego sławnego taty.

Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z synem

Anna Nowak-Ibisz jest aktorką i prezenterką telewizyjną. Ostatnio wraz z synem wybrała się na wakacje nad polskie morze. Zdjęciem z wyjazdu podzieliła się na Instagramie. Zwróciła uwagę, że choć 14-latek pozwolił jej na publikację swojego wizerunku w sieci, to zdobycie jego zgody nie było proste. 

Z synem. Nie wiem, jak często wam udaje się uzyskać pozwolenie na wykorzystanie wizerunku własnego dziecka, ale jeśli jest to nastolatek, to chyba nie muszę mówić, że łatwiej wielbłądziemu przez ucho igielne, niżeli matce z synem na zdjęciu za jego zgodą. Ech, a jeszcze tak niedawno...

- napisała gwiazda.

 

Krzysztof Ibisz opowiada o synu

Ibisz jest bardzo dumny z syna. Jakiś czas temu opublikował na Instagramie wpis, z którego wynika, że Vincent zainteresował się światem mediów. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie z telewizją zwiąże swoją przyszłość.

Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście!

Obserwatorzy Ibisza od razu zauważyli, że jego syn odziedziczył talent po ojcu. Na Instagramie Krzysztofa posypały się setki komentarzy z gratulacjami:

Daleko nie pada jabłko od jabłoni.
Gratulacje dla syna, ma szczęście.
 

Kim jest syn Krzysztofa Ibisza?

Vincent Ibisz jest synem popularnej pary celebrytów - Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz. Przyszedł na świat w 2006 roku. Ma brata Maksymiliana. Chłopiec posiada konto na Instagramie i Facebooku, ale nie jest tak aktywny w mediach społecznościowych, jak jego rodzice. Mimo młodego wieku zaliczył już debiut w telewizji. Był asystentem swojego ojca w polskim show "Dancing with The Stars". Fani twierdzą, że jest bardzo podobny do taty. 

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem
Więcej o: