Ashley Graham pozuje w bikini i normalizuje rozstępy. "Wszystkie ciała są piękne"

Modelka XXL Ashley Graham wstawiła na swój Instagram zdjęcie pokazujące rozstępy po ciąży. Zaprezentowała również kolekcję kostiumów kąpielowych. "W tych bikini czuję się świetnie".

Ashley Graham pokazała rozstępy

Sześć miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka Ashley Graham postanowiła pokazać swoje ciało. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z kampanii kostiumów kąpielowych Swimsuits For All, na którym widać zaognione rozstępy. Modelka pod zdjęciem napisała:

Kilka rzeczy, które kocham: śliczne stroje kąpielowe i sesje w ogrodzie z rodziną. Świetnie się bawiliśmy i jak najlepiej wykorzystaliśmy lato w Nebrasce. W tych bikini czuję się świetnie. Pierwsze lato jako super mama.
Zobacz wideo Ashley Graham i jej trening w domu

Ashley w poście dodała: "Ludzie, dlaczego przywiązuje szczególną wagę do swoich naturalnych zdjęć: Zawsze jest pytanie, co chcesz wyretuszować, co powinno zostać usunięte. A ja powiedziałam: Nic - oprócz samego tła zdjęcia. Chcę, żeby ludzie zobaczyli, kim naprawdę jestem, ponieważ każdy ma swoją historię do opowiedzenia".

Ashley Graham: rozstępy nie są skazą

Ashley kontynuowała, że wiele kobiet, z którymi rozmawia, ma problemy z wyglądem, ciałem i pewnością siebie. Napisała, że chce, aby kobiety zrozumiały, że: "mamy wszystkie rzeczy, które społeczeństwo kazało nam ukrywać. Dlatego powinnyśmy to robić. Dlatego bardzo dumnie pokazuję swoje". Chociaż Ashley broni swojego ciała i jest doceniana za swoje krągłości na Instagramie, był to dla niej proces akceptacji fizycznych zmian po ciąży i porodzie. W poprzednich postach pisała: "Przytyłam i dostałam rozstępów. Na początku dużo rozmawiałam ze sobą, żeby sobie powiedzieć: Dobra, nowe ciało, nowe nastawienie. Ale po tej sesji zdjęciowej poczułam się wzmocniona i pomyślałam: tak, widzę, że dobrze wyglądają. Czuję się dobrze".

 
Więcej o: